İnceleme AOC 24G2SPU/BK

Hortlatıyorum kusura bakmayın ama bu monitörü nereden aldınız? Ve FPS oyunlarında gecikme tarzı sorunlar oluyor mu?

Merhaba aktif olarak Valorant oynuyorum hiçbir sorun yaşamadım geçen gün 27'si indirimdeydi 4800'e aldim arkadasimada bende 24'ünü kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim indirime giriyor arada bir daha girer girerse kaçırmayin.

Arkadaşlar bu monitörün parlaklığını nasıl ayarlıyoruz. Yazılımı ile gelen modlar arasında geçiş vs yapıyorum onlarda problem yok, yalnız üzerindeki tuşlardan girdiğim menüde parlaklık yazısı aktif olmadığı için seçip düzenleyemiyorum. Ek olarak i-menu ve g-menu programlarında da parlaklık(brightness) seçtiğim değerler hiçbir etki göstermiyor. Parlaklık çok yüksek geldiği için 1 tık kısmak istiyorum...

@kullu500
Eğer sRGB modunu kullanıyorsanız parlaklık 90'a sabitleniyor ve diğer ayarları da değiştiremiyorsunuz. Benim önerim hem "game mode" kapalı hem "color temp: user" olarak kullanıp kendi ayarlarınızı yapmanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…