AOC 24G2SPU monitörde parlaklık düşüyor

korayy1903

Hectopat
Yer
Alanya
Daha fazla  
Arkadaşlar OSD'de OverDrive diye bir seçenek var hafif orta güçlü ve yükseltme seçeneği var yükseltmede parlaklık bir hayli düşüyor bir de MBR diye bir seçenek var bu ayarları ne yapmalıyım sizce? Genelde FPS oyunları oynuyorum.

OverDrive ghosting azalsın diye geliştirilmiş bir teknoloji. Asıl amacı monitörün tepkime süresini azaltmak. Parlaklık bu yüzden düşüyor. MBR 1 ms modlarına verilmiş genel bir ad. MPRT'de aynı anlama geliyor. Ben G-Sync aktif oynuyorum oyunlarımı. Buna siz karar verin. Oyunculuğu pek arşa çıkartmıyor bu ayarlar.

OverDrive ghosting azalsın diye geliştirilmiş bir teknoloji. Asıl amacı monitörün tepkime süresini azaltmak. Parlaklık bu yüzden düşüyor. MBR 1 ms modlarına verilmiş genel bir ad. MPRT'de aynı anlama geliyor. Ben G-Sync aktif oynuyorum oyunlarımı. Buna siz karar verin. Oyunculuğu pek arşa çıkartmıyor bu ayarlar.

120 Hz üstüne çıkmıyor. Kardeşimin laptopta denedim bayağı eski ASUS laptop 144 alıyor deli olacağım onda tek ekran kartı var Intel UHD 600 bende ki UHD 630 benim bir de 1050 Ti var laptopa 600'lü driver yüklesem ne olur acaba çözümü bulamadim bir türlü.

Geri
Yukarı