AOC 24G2U Ekran Sarılığı

ihsanglr

Hectopat
AOC 14g2U monitör aldım fakat ekranın en sol tarafı yukarıdan aşağıya doğru çok az sarı gibi.

Monitörü ilk açtığımda fark etmedim yaklaşık 20 dakika sonra fark ettim.

Yani az bir miktar sarı.

14 gün içinde iade edebilirim ürünü.

Sizde de aynı sorun var mı yoksa iade mi etmeliyim?

20191206_211459kkk.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Full siyah ekran videosu aç ve bak bakalım mor turuncu gibi mi ışık sızması vardır büyük ihtimalle bende de var ama internette gezerkende sarartacak bir durum yok. Başka sorun da olabilir sizde.
Aynı üründen hiçbir sitede stok yok. Sizce tekrar stoklara gelir mi?
Stoğa gelecek demişler çok fazla iade değişim talebi var.

Oyun oynarken veya film izlerken sorun yoksa iade etme bence çünkü resimde bile anlaşılmıyor bir şey. Anca beyaz arka temalı bir şeyde anlamışsındır belki öyle de kullandığın program yok sanırım.

Yani kafana takılıyorsa eğer uzun kullanımda hep aklına gelecek şekilde rahatsız ediyorsa iade et.

Full siyah ekran videosu aç ve bak bakalım mor turuncu gibi mi ışık sızması vardır büyük ihtimalle bende de var ama internette gezerkende sarartacak bir durum yok. Başka sorun da olabilir sizde.

Stoğa gelecek demişler çok fazla iade değişim talebi var.
ışık sızması yok baktım. Ancak özellikle beyaz ekranda sararmayı farkedebiliyorum.
Oyun oynarken veya film izlerken sorun yoksa iade etme bence çünkü resimde bile anlaşılmıyor bir şey. Anca beyaz arka temalı bir şeyde anlamışsındır belki öyle de kullandığın program yok sanırım.

Yani kafana takılıyorsa eğer uzun kullanımda hep aklına gelecek şekilde rahatsız ediyorsa iade et.
Resimde anlaşılıyor gibi sanki. farklı bir resim daha yükleyeyim.
20191206_215237jjjjj.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı