Çözüldü AOC 24G2U nereden alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Üç firmadan da yakın tarihte ürün almış biriyim. Bi anlık gazla aldığım için ürünleri kullanmadan da iade etmek istedim.
Ürünün siparişini verdikten sonra tarafıma ulaşana kadar yaşanan süreç, firmaların ilgisi, iade sürecindeki tutum ve davranışlar baz alındığında en iyisi Sinerji'dir. Hem de daha ucuzdur. Mağazada çalışan arkadaşlar da gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü.
Teknik arıza dediğiniz şey garantiyse nereden alırsanız alın fark etmiyor. Arıza durumunda zaten ilgili servise yolluyor 3'ü de. Arıza çıkarsa direkt teknik servise sizin yollamanız daha iyi olur aldığınız yerle konuşmadan. Yoksa işlemler uzuyor. Onun dışında alındıktan sonraki ilk 14 gün iade ve ölü piksel iadesi bakımından bir fikrim yok hangisi daha iyi ama 3'ü arasından en ucuzu neredeyse oradan alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım ölü piksel vb. durumlarda ya da iade etmek isterse hangisi sorun çıkarmaz diye soruyor.
Teknobiyotik'de iade konusunda sorun yaşayanı duydum.
Itopya'nın da müşteri hizmetlerine ulaşabilirseniz işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz :D 45-60 dk telefonda bekleyebilirsiniz.
Sinerji konusunda hiçbir fikrim yok.

Üç firmadan da yakın tarihte ürün almış biriyim. Bi anlık gazla aldığım için ürünleri kullanmadan da iade etmek istedim.
Ürünün siparişini verdikten sonra tarafıma ulaşana kadar yaşanan süreç, firmaların ilgisi, iade sürecindeki tutum ve davranışlar baz alındığında en iyisi Sinerji'dir. Hem de daha ucuzdur. Mağazada çalışan arkadaşlar da gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü.

Çözüm
Fiyatı hangisi uygunsa oradan alın. Arıza durumunda teknik servise gönderiliyor bir şey fark etmeyecek yani. 2 ay içinde üçünden de alışverişim oldu bir sıkıntı yaşamadım. Aynı model ekranı Teknobiyotik'ten aldım kampanya vardı sıkıntısız kullanıyorum şu an.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı