AOC 24G2U ekranda ince çizgi çıkıyor

CarlitosWAY

Decapat
Selamlar, bu monitörü alalı 1-2 ay oluyor. 1 hafta önce ekran da belirmeye başlamıştı ama sürekli kayboluyordu. Gittikçe sık belirmeye başladı ve şu an hiç gitmiyor. DP kablosu ile bağlı. Güç ve DP kablosunu çıkarıp taktığımda veya çizgi ekrandayken kablolarla oynama yaptığımda gidip gelme olmadı, yani kablolardan olduğunu sanmıyorum. Bu problemi yaşayan var mı? Garantiye mi göndermem lazım?

Dosya Ekleri

• BA5C1702-A7EB-45A9-BEC0-198E47AB736D.jpeg
    BA5C1702-A7EB-45A9-BEC0-198E47AB736D.jpeg
    360,9 KB · Görüntüleme: 317

Yaşadığınız sorun sanırım kronik, daha önce de bu tarz konuları görmüştüm. Garantiye göndermek en doğrusu olacaktır.

Selamlar, bu monitörü alalı 1-2 ay oluyor. 1 hafta önce ekran da belirmeye başlamıştı ama sürekli kayboluyordu. Gittikçe sık belirmeye başladı ve şu an hiç gitmiyor. DP kablosu ile bağlı. Güç ve DP kablosunu çıkarıp taktığımda veya çizgi ekrandayken kablolarla oynama yaptığımda gidip gelme olmadı, yani kablolardan olduğunu sanmıyorum. Bu problemi yaşayan var mı? Garantiye mi göndermem lazım?
Yeni monitörümü almadan önce Acer x163h kullanıyordum yaklaşık 12 yıllık monitör, monitörü 6 7 yıl önce top oynarken düşürmüştüm ve 7 8 ay önce mecbur kaldığım için kullanmak zorun da kaldım ve aynı çizgi vardı, yani şunu söylemeye çalışıyorum bu olan şey ya kronik ya da hasar görmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı