Çözüldü AOC 24G2U görüntüsü net değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Pikselleşme her monitörde var mıdır, küçük dizüstü ekranından sonra bu monitöre geçtim o yüzden mi pikselleşme görürüm.

Ben 2 3 monitör değiştirdim 24inç IPS panel olarak.
Pikselleşmeyi gördüm evet oyunları 30FPS oynadığım bir laptoptan geçtikten sonra 😀
Ancak sadece masaüstünde blurlu bir arka plan fotom olduğu için anlayabiliyorum.(aocta)
Şu an aynı monitörü kullanıyorum videolarda oyunlarda sorun yok.
Pikselleşmeyi algılayan ve algılayamayanlar ayrılıyor.
Ekranını görmediğimden bir şey diyemeyeceğim ama pikselleşmeyi görüyorlar genelde hepsinde görürsün😀
Başka sorun olmasın da...
Dediğim gibi yüksek çözünürlüklü ve renkli videolarda. 4K HDR IPS falan yazarak bulabilirsin.
Ve oyunlarda rahatsız ediyorsa iade edebilirsin.
Ayarlar, sistem, monitör, gelişmiş görüntü ayarları bölümüne gidip bakar mısın bir 1080p 144Hz de mi?
Değilse ayarla.
Aynı monitör bende de var ve sorunsuz çözünürlük.

(Ekran kartın hangi model?)

Monitör 24inc olduğundan, yeni geçtiysen pikselleşme görüyor olabilirsin zamanla alışırsın diye düşünüyorum.
YouTube'da 2K IPS videoları izle gözünü ısıran bir sorun görürsen iade edebilirsin.

Monitör 24inc olduğundan, yeni geçtiysen pikselleşme görüyor olabilirsin zamanla alışırsın diye düşünüyorum.
YouTube'da 2K IPS videoları izle gözünü ısıran bir sorun görürsen iade edebilirsin.

Pikselleşme her monitörde var mıdır, küçük dizüstü ekranından sonra bu monitöre geçtim o yüzden mi pikselleşme görürüm.

Pikselleşmeyi gördüm evet oyunları 30FPS oynadığım bir laptoptan geçtikten sonra 😀
Ancak sadece masaüstünde blurlu bir arka plan fotom olduğu için anlayabiliyorum.(aocta)
Ekranını görmediğimden bir şey diyemeyeceğim ama pikselleşmeyi görüyorlar genelde hepsinde görürsün😀
Dediğim gibi yüksek çözünürlüklü ve renkli videolarda. 4K HDR IPS falan yazarak bulabilirsin.

Çözüm
Ekran kartının modeli nedir?

Ekran kartım yok APU sistem.

Teşekkürler yani normal 1-2 aya alışırım o zaman.

Ekran kartım yok APU sistem.

Teşekkürler yani normal 1-2 aya alışırım o zaman.

APU sistemin 1080p destekliyor mu?
Destekliyorsa normaldir.
Dediğim gibi bakarak anlayabilirsin.
Ben o tarz videoları açınca cam gibi oluyor.Masaüstü arkaplanını değiştirip de gözünü alıştırabilirsin 😀

Geri
Yukarı