AOC 24G2U menü ayarları

MustafAkdl

Centipat
Merhaba arkadaşlar. AOC 24g2U2 model monitör satın aldım fakat menü ayarları hakkında çok bilgim yok. Overdrive açık olmalı mı olamamalı mı? İnanın çok bir bilgim yok. Bu monitörü kullanan arkadaşlar varsa ayarlar konusunda en ideal olanı hangisi ise söyleyebilirse çok mutlu eder beni. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cs go gibi rekabetçi oyunlarda freesync kapat zaten 144 fps'in altına düşmessin diye düşünüyorum, overdrive medium iyi gibi duruyo. Aslında biraz kişisel takılabilirsin ama ben düğmeleri pek beğenmedim. Düğme kullanmamak için driver'ı var, program üzerinden kolay bir şekilde ayarlarını yapabilirsin.

Cs go gibi rekabetçi oyunlarda freesync kapat zaten 144 fps'in altına düşmessin diye düşünüyorum, overdrive medium iyi gibi duruyo. Aslında biraz kişisel takılabilirsin ama ben düğmeleri pek beğenmedim. Düğme kullanmamak için driver'ı var, program üzerinden kolay bir şekilde ayarlarını yapabilirsin.
Programı indirdim oradan yapacağım değişiklikler monitöre direkt etki ediyor mu ? Düğme kullanmadan da bu işlemleri program üzerinden gerçekleştirebiliyor muyuz ?

Yapabilirsin. İstediğin moda direk geçiş sağlıyorsun.

Teşekkür ederim dostum

Yeni konular

Geri
Yukarı