AOC 24G2U monitör 1650TL'ye alınır mı?

mmahirr

Hectopat
Daha fazla  
AOC 24G2U monitör şu anki fiyatı 1650 TL.
Sizce bu fiyata alınır mı? Düşmesi beklenir mi? 1 ay önce 1100-1200 TL civarı rakamlara satılıyordu. Düşmesini beklesem mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC 24G2U monitör şu anki fiyatı 1650 TL.
Sizce bu fiyata alınır mı? Düşmesi beklenir mi? 1 ay önce 1100-1200 TL civarı rakamlara satılıyordu. Düşmesini beklesem mi?
Aklında bulunsun burdaki 4ms ve VA. Kötü monitör gibi durmuyor. Fakat ben senin yerinde olsam AOC ile giderdim. Hatta şöyle diyeyim ben de onu alacağım sorun çıkmazsa. Fakat competitive ağırlıklı oynayacaksan TN düşünebilirsin. 24G2U 1ms olsa da TN kadar hızlı değil. Fakat competitive oynamayacaksan çok bence alma çünkü renkler vs. çok daha soluk TN panelde. TN'nin konuyla çok alakası yok ama ben söyleyeyim dedim. Bu arada VA'lar kötü değil yanlış anlama ama genelde ghosting sorunu oluyor ve 4ms.

Hocam ben bunun Curved modelini aldım. 1.5 2 ay evvel 1200 TL civarına gayet memnunum tavsiye ederim.

Hocam bende ikisi arasında gidip geliyorum. VA ve IPS panel arasında kararsızım. Curved daha güzel geliyor ama VA panel olması düşündürüyor.
Güzel monitör deniliyor dolar hakkında bir şey diyemem ama bence virus bitmeden düşmez.

Evet öyle olacak gibi.

Hocam bende ikisi arasında gidip geliyorum. VA ve IPS panel arasında kararsızım. Curved daha güzel geliyor ama VA panel olması düşündürüyor.

Evet öyle olacak gibi.
C24G1 var 1080p'de bile film ve dizi izlemek için 10 metre uzağa gitmek gerekiyor iyi bir görüntü yakalamak için. Zaten 24"de curved olması pek birşey değiştirmiyor. IPS olduğundan 24G2U tavsiye ederim. Ama ben youtube bile açmam sadece oyun oynarım diyorsan C24G1 alabilirsin.

Ben mart ayının başlarında 1500 TL gibi bir fiyata almıştım. Gayet memnunum fakat ölü piksel çıkabiliyor. Ben mağazadan deneyerek aldım. İlk denediğim monitörde bir ölü piksel vardı ve hemen mağazada değiştirdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı