AOC 24G2U monitör aldım, iyi mi yaptım?

Hocam ölü pixelin aldığım yerle bir ilgisi yoktur diye düşünüyorum, şans işi. Alabilirsiniz fakat ben temin edilemiyor olarak gördüm baktığımda.
AOC 24 Gittigidiyor üzerinde var fakat ölü piksel çıkarsa qp bilişimde iade şansı var burada varmı acaba bilmiyorum?

Full hd için 24 ekran Max değer arti olarak cebimde biraz daha param olsa aldığınız aoc monitörü alacaktım. Pişmanlık duyulacak bir şey yok, gayet iyi monitor güle güle kullanın.

Hocam 1445 bu monitöre fazla ederi 1300 küsür.
VIEWSONIC 23,8 Bunu alabilirsiniz çerçeve falan nerdeyse aynı. Hem vatan olduğu için elden götürüp sorununuzu belirtirsiniz bir problem olursa. Daha ucuza bulamadım Vatan ilk defa ederine satıyor.

Anladım hocam, stok bekleyin o zaman gelir heralde yakın zamanda.
Bir sorun yaşarsanız iade almasalar bile 3 yıl garantisi bulunuyor AOC'nin istediğiniz zaman ölü pixel sebebi ile yollayabilirsiniz.

Anladım hocam, stok bekleyin o zaman gelir heralde yakın zamanda.
Bir sorun yaşarsanız iade almasalar bile 3 yıl garantisi bulunuyor AOC'nin istediğiniz zaman ölü pixel sebebi ile yollayabilirsiniz.
Teşekkür ederim peki bu garanti sadece AOC firmasına özel mi yoksa her monitörde garanti süresi içinde ölü piksel sebebi ile gönderebilir miyim?

Hocam ölü pixel genelde kullanıcıya bağlı olarak olan bir şey olmadığı için çoğu markada garanti dahilindedir. AOC içinse içinden bir garanti belgesi bir uygunluk beyanı bir de yetkili servislerin listesi çıkıyor kutudan. Garanti değil iade süreci içinse ölü pixel varsa değişim veya iade yapmak durumunda aldığınız mağaza, ilk gönderdiğinizde bir şey yok diyip geri yollarlarsa tekrar yollayın forumda böyle çözen arkadaşlar gördüm.
AOC'nin garantisini sağlayan firma da Koyuncu Elektronik Bilgi İşlem Sistemleri San. ve Dış Tic. A.Ş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı