Çözüldü AOC 24G2U monitöre sürücü veya yazılım kurulmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, AOC 24G2U monitörüme görseldeki şeylerden birini kurmam gerekli midir, artı bir etkisi olur mu?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam "G-Menu" işinizi kolaylaştırır. Sürekli monitörden tuşlamak yerine ayarlarınızı oradan yapabilirsiniz. Ben kalanları da indirmiştim. Orada bir sürücü paylaşılmışsa indirmek en azından "0" etkidedir. Zarar vermez, katkısı olabilir. "Screen+" zaten indirilmiyor bir süredir. "I-Menu", "G-Menu" ile benzer özellikte ancak daha kötü bir arayüze ve kullanıma sahip. "E-Saver" enerji kısımlarıyla ilgili. Soldakinde sizin yapacağınız bir şey yok ama kurun. Renk profili gibi veriler kaydediliyor (sanırım).
AOC marka monitör kullanıyorum. En soldaki renk profili ve birkaç dosya içeriyor. Sadece renk profilini kullanıyorum. Diğerleri program. Benim monitörümde programların neredeyse hiçbiri çalışmıyor. Tek tek deneyin derim.

Hocam "G-Menu" işinizi kolaylaştırır. Sürekli monitörden tuşlamak yerine ayarlarınızı oradan yapabilirsiniz. Ben kalanları da indirmiştim. Orada bir sürücü paylaşılmışsa indirmek en azından "0" etkidedir. Zarar vermez, katkısı olabilir. "Screen+" zaten indirilmiyor bir süredir. "I-Menu", "G-Menu" ile benzer özellikte ancak daha kötü bir arayüze ve kullanıma sahip. "E-Saver" enerji kısımlarıyla ilgili. Soldakinde sizin yapacağınız bir şey yok ama kurun. Renk profili gibi veriler kaydediliyor (sanırım).

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam "g-menu" işinizi kolaylaştırır. Sürekli monitörden tuşlamak yerine ayarlarınızı oradan yapabilirsiniz. Ben kalanları da indirmiştim. Orada bir sürücü paylaşılmışsa indirmek en azından "0" etkidedir. Zarar vermez, katkısı olabilir. "Screen+" zaten indirilmiyor bir süredir. "I-menu" ile "g-menu" benzer özellikte ancak daha kötü bir arayüze ve kullanıma sahip. "E-saver" enerji kısımlarıyla ilgili. Soldakinde sizin yapacağınız bir şey yok ama kurun. Renk profili gibi veriler kaydediliyor (sanırım).

Bu kadar detaylı yazdığınıza göre sanırım aynı monitörü kullanıyoruz. Teşekkür ederim.

AOC marka monitör kullanıyorum. En soldaki renk profili ve birkaç dosya içeriyor. Sadece renk profilini kullanıyorum. Diğerleri program. Benim monitörümde programların neredeyse hiçbiri çalışmıyor. Tek tek deneyin derim.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı