AOC 24G2U monitör nereden alınmalı?

Şahsen ben ölü piksel sevmem 1 veya 2 tane olsa bile istemem. Siz rahatsız olmazsanız iade etmeyin ama derseniz ki rahatsız olurum iade edin ya da ASUS 23,6" VG24VQ TUF GAMING 1Ms 144Hz HDMI DP FreeSync Curved Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu monitörden alabilirsiniz donanım arşivinde incelemesi var oradan da bakabilirsiniz benim tercihim bu ASUS'tan yana olur.
Ghosting, ışık sızması ve ölü piksel sorunlarının yaygınlığı nedeniyle genel olarak alt seviye Asus (Özellikle TUF serisi) monitörleri tavsiye etmem.

Bence iade edin direkt olarak sorunlu diyerek. Kabul olmazsa garantiye gönderin.

Alalı 3-4 ay oldu ama monitörü aldıktan 3 gün sonra iadeye götürdüm kabul etmediler. Vatan'ın bayisinden almıştım. Bir keresinde de bu monitörde sorun yaşamıştım ölü pixel diye göndermiştim iade/değişim raporu almıştım. İade edip yine aynısını almıştım çok pişmanım garantiye göndersem Ghostingden ışık sızmasından iade raporu verirler mi ki? Bir de son açtığım konulara bakabilir misiniz?

Alalı 3-4 ay oldu ama monitörü aldıktan 3 gün sonra iadeye götürdüm kabul etmediler. Vatan'ın bayisinden almıştım. Bir keresinde de bu monitörde sorun yaşamıştım ölü pixel diye göndermiştim iade/değişim raporu almıştım. İade edip yine aynısını almıştım çok pişmanım göndersem yine iade raporu verirler mi ki? Bir de son açtığım konulara bakabilir misiniz?
Monitörün kendisi sorunlu hocam maalesef. Garantiye gönderdin ve dua edin. Çok zaman geçmiş, bence geri almazlar.

Monitörün kendisi sorunlu hocam maalesef. Garantiye gönderdin ve dua edin. Çok zaman geçmiş, bence geri almazlar.

Önceki VG24VQ monitörümü Temmuz'da almıştım sonra Kasım'da garantiye gönderdim 2 hafta sonra iade/değişim raporu çıkarttılar. 2 günde raporu kargoladılar Monitör de onlarda kaldı.

Vatan Bilgisayar'ın internet şubesinden alabilirsiniz. Her zaman aynı protokol olur mu bilmiyorum ama internet şubesinden aldığım monitörde bir adet ölü piksel vardı müşteri hizmetlerine götürüp değişim yapabilir miyim diye sordum bir saat kadar sonra merkezden onay geldiğini söylediler ve değişim yapıldı. Bu süreç 14 gün içerisinde oldu tabii geçmedi. Vatan'dan almak istemezseniz Amazon üzerinden almanızı öneririm. Değişim yapılmıyor diye biliyorum(bana böyle söylendi) ancak ölü pikselli monitörümü 14 gün içerisinde sıkıntısız iade etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı