AOC 24G2U vs MSI Optix G24C4

Arkadaşlar Msi Optix G24C4 aldım 1499TL'ye ince hesaptan şimdi teşekkür ederim paylaşımlarınız için.
Kardeşim umarım pişman olmayız hala kargolanmadı ve uzun bir süre de kargolanmayacak çünkü monitör ellerinde yokmuş😂 stoklar ellerine geçince kargolayacakmış. Bir daha incehesap mı? Asla.

Kardeşim umarım pişman olmayız hala kargolanmadı ve uzun bir süre de kargolanmayacak çünkü monitör ellerinde yokmuş😂 stoklar ellerine geçince kargolayacakmış. Bir daha incehesap mı? Asla.

Ya sorma 1 hafta oldu hala bekliyorum. Vga dönüştürücülü monitör kullanıyorum çok heves ettim gerçekten pişman ediyorlar, ne güzel 1 hafta tatilim vardı salı gelir, 1 hafta keyfime bakarım diyordum oda yalan oldu. 😃 Aslında ben incehesap'tan bir televizyon, birde işlemcimi almıştım indirimle ikiside 2 günde geldi. Bir tek bu sorun oldu sipariş ettiği ürünleri daha gelmeden sattılar. İnsanlar mağdur oldu bari altına açıklama koysaydın ürünler gelince yollanacak diye aciliyeti olan insanlar vardır bu çok düşüncesizce bir hareketti bende artık iki kere düşünürüm burdan almayı.

Ya sorma 1 hafta oldu hala bekliyorum. VGA dönüştürücülü monitör kullanıyorum çok heves ettim gerçekten pişman ediyorlar, ne güzel 1 hafta tatilim vardı salı gelir, 1 hafta keyfime bakarım diyordum oda yalan oldu. 😃 Aslında ben İncehesap'tan bir televizyon, bir de işlemcimi almıştım indirimle ikisi de 2 günde geldi. Bir tek bu sorun oldu sipariş ettiği ürünleri daha gelmeden sattılar. İnsanlar mağdur oldu bari altına açıklama koysaydın ürünler gelince yollanacak diye aciliyeti olan insanlar vardır bu çok düşüncesizce bir hareketti bende artık iki kere düşünürüm buradan almayı.

Kanka seninki yine iyi ben ekran kartı RAM'de aldım ve sistemimi kurmam için gerekenler onlar dolayısıyla kafayı yiyorum evde günlerdir. Umarım Online sınavlarım başlamadan gelir tek temennim bu. Bu arada 3 gündür paketliyorlar😂

Kanka seninki yine iyi ben ekran kartı RAM'de aldım ve sistemimi kurmam için gerekenler onlar dolayısıyla kafayı yiyorum evde günlerdir. Umarım Online sınavlarım başlamadan gelir tek temennim bu. Bu arada 3 gündür paketliyorlar😂

Mart ayında aldım ilk korona çıktığı zaman bilgisayarı 3 günde gelmişti çoğu parçasını vatandan işlemciyi incehesaptan. İşlemci hatta kasadan 1 gün önce gelmişti 😃 birazda şans işte gerçekten hayırlısı olsun napalım.

Mart ayında aldım ilk korona çıktığı zaman bilgisayarı 3 günde gelmişti çoğu parçasını Vatan'dan işlemciyi İncehesap'tan. İşlemci hatta kasadan 1 gün önce gelmişti 😃 birazda şans işte gerçekten hayırlısı olsun ne yapalım.

MSI Mortar anakart aldım 8 Mayıs tarihindeki Gaming gecesinde o da geç geldi ama bu kadar geç olmamıştı. Ancak paketleme rezaletti Allah'tan kırık bir yeri yoktu tamamen şans eseri olmaması. Çünkü anakart kutusunu direkt kargo poşetine koyup yollamışlar. Ne bir baloncuklu poşet ne bir kutulardan oluşan tampon hiçbiri yoktu. Ama bu bana ders oldu bir daha asla alışveriş yapmam bu siteden. 2-3 fazla verip Vatan'dan alırım. Allah göstermesin gelen ürünlerde bir problem çıkarsa nasıl rezil ederler bizi...

Geri
Yukarı