AOC 24G4X alınır mı?

Memnun musunb bende bu modeli almayı düşünüyorum.
gayet memnunum. ölü piksel yok, ghosting yok. arayüzü olsun özellikleri olsun çok tatmin edici. kozmetik olarak da sade ve güzel gözüküyor. kendine göre ayarlayabiliyorsun pivot olsun yukarı aşağıya olsun. HDR vs MBR özelliği de çok büyük artı. ben 6kya aldım bu fiyata en iyi monitör olabilir. baska sorun varsa sorabilirsin.

Gayet memnunum. Ölü piksel yok, ghosting yok. Arayüzü olsun özellikleri olsun çok tatmin edici. Kozmetik olarak da sade ve güzel gözüküyor. Kendine göre ayarlayabiliyorsun pivot olsun yukarı aşağıya olsun. HDR vs MBR özelliği de çok büyük artı. Ben 6kya aldım bu fiyata en iyi monitör olabilir. Baska sorun varsa sorabilirsin.

Bende o modeli almak istiyorum. Bu model ile Samsung G4 arasında kaldım. 240Hz olduğu için o monitörü almak istiyorum. Ayrıca ürünün detaylı fotoğrafını atar mısın?

Bende o modeli almak istiyorum. Bu model ile Samsung G4 arasında kaldım. 240Hz olduğu için o monitörü almak istiyorum. Ayrıca ürünün detaylı fotoğrafını atar mısın?
o monitörün kronik sorunları olduğunu duydum.kendim tecrübe etmedim ama öyle yazıyorlardı. Bir araştır istersen.

O monitörün kronik sorunları olduğunu duydum. Kendim tecrübe etmedim ama öyle yazıyorlardı. Bir araştır istersen.

Çok araştırdım da bazıları hiç sıkıntısı yok diyor bazıları sıkıntılı diyor tamamen şans işi. Ayrıca G3 modeli için kronik sorunları var deniyor G4'te öyle bir şey duymadım.

240Hz lazım ise aynı fiyat aralığında alternatifi yok diye biliyorum.

Mediamarkta olur mu acaba? Gidip görüp oradan alsam veya Samsung Teknosa gibi mağazalara gidip görsem mantıklı mı?

Çok araştırdım da bazıları hiç sıkıntısı yok diyor bazıları sıkıntılı diyor tamamen şans işi. Ayrıca G3 modeli için kronik sorunları var deniyor G4'te öyle bir şey duymadım.

Mediamarkta olur mu acaba? Gidip görüp oradan alsam veya Samsung Teknosa gibi mağazalara gidip görsem mantıklı mı?

G4 renk konusunda zayıf kalıyordu biraz doğru hatırlıyorsam @Saint Lucia hocamın söylediğine göre. Ama şu an 6.5 24G4X e verilir mi bilemem.

G4 renk konusunda zayıf kalıyordu biraz doğru hatırlıyorsam @Saint Lucia hocamın söylediğine göre. Ama şu an 6.5 24G4X e verilir mi bilemem.

Hocam şimdi şöyle, benim kullandığım monitör 2013 model çöp bir şey ve ben 24G4X e geçsemde G4'e geçsem de pek bir fark olmayacak renk bakımından. O yüzden renk olarak pek önemli değil.

Geri
Yukarı