AOC 27" C27G1 144Hz 1ms alınır mı?

Tam bütçene göre Vatan'da monitör var. Dell S2721HGF. GSYNC destekliyor ama DP kablosu alman lazım. İçinden çıkmıyor. İncehesap'da da var aynısı 1800 TL.
Önerdiğiniz monitör hoşuma gitti. Buna bakacağım. Sanırım kavisli IPS monitör yok.
Ben bu monitörü birebir kullanan biri olarak tavsiye ediyorum. Ghosting avcılığı yapanlar için ghosting var evet. Ama hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Ergonomisi güzel ama pivot özelliği yok. Renkleri de, parlaklığı da G-Menu yazılımı da 10 numara. Kavisi 1800R çok fazla kavisli değil, benim çok hoşuma gitti.
G-Sync olayını nasıl çözebilirim? İmzanızda "Samsung Odyssey G3 27" yazıyor. Memnun musunuz?

Önerdiğiniz monitör hoşuma gitti. Buna bakacağım. Sanırım kavisli IPS monitör yok.

G-Sync olayını nasıl çözebilirim? İmzanızda "Samsung Odyssey G3 27" yazıyor. Memnun musunuz?
Freesync monitörlerde de G-Sync açılabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sırf pivot özelliği bana lazım olduğu için Samsung G3'e geçtim. Samsung'dan da memnunum, ancak AOC'nin G-Menu yazılımı bile tercih için bir sebep bence. C27G1'de pivot olsaydı ondan vazgeçmeyecektim.

Freesync monitörlerde de G-Sync açılabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sırf pivot özelliği bana lazım olduğu için Samsung G3'e geçtim. Samsung'dan da memnunum, ancak AOC'nin G-Menu yazılımı bile tercih için bir sebep bence. C27G1'de pivot olsaydı ondan vazgeçmeyecektim.
AOC C27G1 G-Sync açılmıyor diyor bazı forumda olan arkadaşlar. Eğer öyle bir şey varsa alamam.

Geri
Yukarı