AOC 27G2U/BK monitörün alt kısmında çizgi görünüyor

• Konuyu başlatan miu_q
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 790

miu_q

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize selam, öncelikle bilgisayar monitörümü 1.5 yıldır kullanıyorum ve böyle bir problemle karşılaşmamıştım fakat son 2-3 aydır bu problem olmaya başladı. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Monitör markam = AOC 27G2U/BK 144Hz.

Dosya Ekleri

• IMG_1628.jpg
    IMG_1628.jpg
    320 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_1629.jpg
    IMG_1629.jpg
    404,3 KB · Görüntüleme: 53
Zannediyorum ki donanımsal bir arıza başka kablo denediniz mi? Kablo sağla ise herhangi bir darbe aldı mı? Almadıysa başka ekran takıp deneyebilir misiniz ekran kartından kaynaklanıyor olabilir.

Zannediyorum ki donanımsal bir arıza başka kablo denediniz mi? Kablo sağla ise herhangi bir darbe aldı mı? Almadıysa başka ekran takıp deneyebilir misiniz ekran kartından kaynaklanıyor olabilir.

Selam eklemeyi unutmuşum ekranın Hz'ni değiştirince 120Hz 100Hz yapınca sorun ortadan kalkıyor kablo sağlam yeni aldım.

Knk geçmiş olsun benimde başıma böyle bir sorun geldi. AOC C24G1 monitördü benim. Bu çizgiler başlangıçta oluyordu belirli bir süre geçtikten sonra çizgiler kayboluyordu. Daha sonraki günlerde ise bu çizgiler ilerliyor ve ekranın ortalarında da hareketli bir şekilde renkli veya siyah renkte gözüküyordu bende. Garantiye yolladım ve detaylı olarak sorunu, aynı şekilde hz düşürünce çizgilerin kaybolduğunu anlattım. Garantide paneli değiştirdiler ücretsiz bir şekilde.

Knk geçmiş olsun benimde başıma böyle bir sorun geldi. AOC C24G1 monitördü benim. Bu çizgiler başlangıçta oluyordu belirli bir süre geçtikten sonra çizgiler kayboluyordu. Daha sonraki günlerde ise bu çizgiler ilerliyor ve ekranın ortalarında da hareketli bir şekilde renkli veya siyah renkte gözüküyordu bende. Garantiye yolladım ve detaylı olarak sorunu, aynı şekilde hz düşürünce çizgilerin kaybolduğunu anlattım. Garantide paneli değiştirdiler ücretsiz bir şekilde.
Kaç günde geldi garantiden dostum?

Yeni konular

Geri
Yukarı