AOC AGON 27" indirimi

Merhaba Abi :) ben şahsen MSI tercih ederdim, panel olarak Samsung üretim panel kullanıyor sürekli oyun oynamıyorsan eğer VA panel oyundada filmde de seni tatmin edecektir bence. Bunların yanında birde curved ekran olması ayrı bir artı bana göre sarmalıyıcı bir ekran yapısına sahip. Bende Samsung LC24FG73 model curved monitör kullanıyorum. Aoc monitörün tek artısı oda az fark edilebilir bir fark bence, parlaklık değeri 50 NİT daha yüksek. Bu farkta çok aman aman bir fark olacağını düşünmüyorum. Tercih gene senin tabiki :)
Hızlı cevap için sağol Ömer 🙂
Vatan personeliyle görüştüm, AOC AGON da açıp ölü pixel varsa hemen değişiyorlar.
MSI ölü pixel garantisi vermiyor.
MSI 250 TL daha pahalı. (mağazada)
Mağazaya gidip ikisine de yakından bakıcam.

Hızlı cevap için sağol Ömer 🙂
Vatan personeliyle görüştüm, AOC AGON da açıp ölü pixel varsa hemen değişiyorlar.
MSI ölü pixel garantisi vermiyor.
MSI 250 TL daha pahalı. (mağazada)
Mağazaya gidip ikisine de yakından bakıcam.

Ne demek abi rica ederim. Valla o konuda birşey diyemem abi doğrudur. Samsung'da mesela panelde 5 ölü piksel olduğunda değişim yapılıyor bence MSI'da da aynı durum geçerlidir. Mağazada birebir iki ürünüde görmen tabi ki daha iyi olur :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı