AOC AGON AG241QG vs DELL S2417DG

Heh şimdi kurabildim monitörü. Sanırım Color Banding bunda da var Ama response time diye bir seçenek yok veya ona benzer. 1 Ms olsa gerek. Ghosting yok ama Color Banding var biraz. Öyle görünüyor :/
Tahammül edilecek seviyede ise sıkıntı yok. Dell kadar kötü mü?

Response Time önemli benim için. FPS oyunları oynuyorum. Bunu bir site üzerinden test edebilmemiz mümkün mü? Bir de Color Banding için bir link verebilir misiniz tam olarak oradan açıp inceleyeyim.

Response Time önemli benim için. FPS oyunları oynuyorum. Bunu bir site üzerinden test edebilmemiz mümkün mü? Bir de Color Banding için bir link verebilir misiniz tam olarak oradan açıp inceleyeyim.
Hocam steam üzerinden ekleyebilir misiniz?

Monitör olayını ben askıya aldım gibi ama belli olmaz elimdeki işlemci ve anakartı yükseltmeye karar verdim hatta işlemciyi satılıga çıkardım.

Monitör olayını ben askıya aldım gibi ama belli olmaz elimdeki işlemci ve anakartı yükseltmeye karar verdim hatta işlemciyi satılıga çıkardım.
Hahaha gerçekten öyle, bir monitörün bu kadar sıkıntı yaşatacağını düşünmemiştim.

Hocam var mı çok sıkıntısı hala test mi ediyorsun yoksa?

@Bungo Baggins , @Kuty İyi günler kullandığınız monitörlerde son durum nedir acaba, bahsi geçen 2 monitöre de bakıyorum önere bileceğiniz başka monitör var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…