AOC C24G1 Monitör Nasıldır?

Hocam monitörü kullanıyor musun? Ne durumda yorum ve görüşlerini merak ediyorum. Bende sipariş geçtim de.
Evet kullanmaktayım yaklaşık 2 aydır. Bana sorunsuz gelmişti şuan da gayet memnunum. Sadece kavis farkını anlayamadım,çok nadir anlarda anlaşılıyor sadece ,renk olarak da çok iyi bence fiyatını hak ediyor. 144HZ olması da cabası bana kalırsa.

O konuda da bilgi sahibiyim siteden kontrol etmiştim. Bu monitör şuan için desteklemiyor fakat ileride olur mu bilemem.

Uyarı vermesine rağmen ayarı açmıştım. Ayarın kapalı ve açık olması arasındaki farkına bakmadım hiç. Bilgisayar başına geçince kontrol edicem. Fark olup olmadığını.

Evet kullanmaktayım yaklaşık 2 aydır. Bana sorunsuz gelmişti şuan da gayet memnunum. Sadece kavis farkını anlayamadım,çok nadir anlarda anlaşılıyor sadece ,renk olarak da çok iyi bence fiyatını hak ediyor. 144HZ olması da cabası bana kalırsa.

Monitör ayarlarını paylaşır mısınız? Renkler bana biraz soluk gibi geldi.

Hocam monitörü kullanıyor musun? Ne durumda yorum ve görüşlerini merak ediyorum. Bende sipariş geçtim de.

Kardeşim çok beğendi. Sadece biraz renkler soluk geldi belki ayarlarıyla oynamak gerekiyor olabilir. 144 hz farkını çok iyi anlıyorsunuz.

Uyarı vermesine rağmen ayarı açmıştım. Ayarın kapalı ve açık olması arasındaki farkına bakmadım hiç. Bilgisayar başına geçince kontrol edicem. Fark olup olmadığını.

Monitör ayarlarını paylaşır mısınız? Renkler bana biraz soluk gibi geldi.

Kardeşim çok beğendi. Sadece biraz renkler soluk geldi belki ayarlarıyla oynamak gerekiyor olabilir. 144 hz farkını çok iyi anlıyorsunuz.
Tamamen kendi gözüme göre ayarladım ilk geldiğinde renkler biraz garip gerçekten de kendiniz ayarlayarak bulmalısınız bence Freesync ayarını açmayı unutmayın DP Port ile bağlantıyı seçmelisiniz başka spesifik bir ayar yok bence.

G-sync olan monitörler çok pahallı olduğu için böyle bir karar verdim. Ama şimdi aklıma kurt düştü acaba ileride bu monitöre destek gelir mi? Yada çok mu gerekli birsey diye hiç bilmiyorum.

Yok beni yanlış anladınız. Bu monitörde yok o özellik o yüzden sormuştum.

Acaba nasıl oluyor sizin bir bilginiz var mı?
G-sync özelliğini nasıl açamadın onu anlamadım ben aynı monitörü kullanıyorum ve g-sync özelliğini aktif kullanıyorum 144hz de
Merhaba.

AOC 24" C24G1 2xHDMI DP VGA 144Hz 1MS Freesync Full HD Curved Gaming Monitör | ITOPYA linkdeki monitörü sipariş verdim. Daha sonra FreeSync destekli monitorlerde G-Sync açıldığını hatırladım ve ben de araştırdım, bu aldığım monitörde açabilir miyim diye fakat açılmıyormuş. Soruma gelirsek sizce iade edip başka monitör mu bakmalıyım, yoksa bunu mu kullanayım sizce bu monitör iyi midir? Bu arada ekran kartımı da güncelledim RTX 2060 aldım. Ona göre cevap verirseniz sevinirim.
G-sync özelliğini nasıl açamadın ? Ben aynı monitörü kullanıyorum ve g-sync özelliği açık bir sıkıntıda yok.

AOC C24G1 kullanıcısıyım memnunum tafsiye ederim bu arada AMD ekran karti kullandığım için FreeSync kullanıyorum o yüzden sorunuza cevap veremeceğim ama bakmaya kıyamadığım bir güzellik 😊

AOC C24G1 kullanıcısıyım memnunum tafsiye ederim bu arada AMD ekran karti kullandığım için FreeSync kullanıyorum o yüzden sorunuza cevap veremeceğim ama bakmaya kıyamadığım bir güzellik 😊

Mağazadan alınca bir monitörü ölü pixel gibi tüm testlerini yapmaları ne kadar sürüyor?

G-sync özelliğini nasıl açamadın onu anlamadım ben aynı monitörü kullanıyorum ve g-sync özelliğini aktif kullanıyorum 144hz de

G-sync özelliğini nasıl açamadın ? Ben aynı monitörü kullanıyorum ve g-sync özelliği açık bir sıkıntıda yok.
Nasıl açıldığını yazabilir misiniz acaba?

Geri
Yukarı