AOC C24G1 vs AOC C27G1

Aoc C24G1 Vs Aoc C27G1

• Oy verenlerin toplamı
    9

Veysel Abi

Femtopat
Merhaba dostlar. Monitör almayı düşünüyorum. AOC C24G1 ve AOC C27G1 arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim. Evet, biliyorum 1080P için 27 inç piksel sayma olur mu cidden?

Yakın bakmadığınız sürece sıkıntı olmaz. Ben 27G2U modeline bazen 40-50 cm uzaklıktan bakıyorum, çok rahatsız olmuyorum piksellerden. Daha büyük monitörde kavis daha da belli olacaktır. O yüzden oyun C27G1'den yana.

21.5 inch monitör kullandım, o boyut bile bana güzel geldi, 24 inch ideal bence. 1080P için 27 inch'de pikseller sayılıyor diyorlar.

21.5 inch monitör kullandım, o boyut bile bana güzel geldi, 24 inch ideal bence. 1080P için 27 Inch'de pikseller sayılıyor diyorlar.

Hocam yanlış anlama ama 27 inch monitöre hiç sahip olmamış 1080P sayılıyor diyen insanlar var yanlış anlama senin için demiyorum yani hiç kullanan birinden bir yorum alamadım monitörle alakasız adam geliyor "kRdSm biğn sekSeN PE sAyİliyor haa diyor " vallahi gerçek bir cevap hâlâ bulamadım
Evet pikseller sayılır. Ben de birşey olmaz diyip zamanında 27inch 1080p aldım. Yakın oturduğum için cidden pikseller rahatça satılıyordu.
Eğer yakın oynuyor iseniz 24 inch alın.
Hocam yakından mı oynuyorsunuz ?
Hocam yanlış anlama ama 27 inch monitöre hiç sahip olmamış 1080P sayılıyor diyen insanlar var yanlış anlama senin için demiyorum yani hiç kullanan birinden bir yorum alamadım monitörle alakasız adam geliyor "kRdSm biğn sekSeN PE sAyİliyor haa diyor " vallahi gerçek bir cevap hâlâ bulamadım

Hocam yakından mı oynuyorsunuz?

Ne çok yakın ne çok uzak orta

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı