AOC C24G1 VS Samsung LC-FG73FQMXUF

kalburakkal

Decapat
Başlıkta gördüğünüz iki model arasında kararsızım. Kısaca karşılaştırayım ikisi de 1080p 144hz 1ms farkları şunlar:

AOC olan C24G1, Samsung LC-FG73FQMXUF daha kavisli. 1500R 1800R değerleri (1500r daha kavisli), AOC G-Sync destekliyor ama Samsung desteklemiyor ve fiyatı 200 TL daha ucuz. AOC'nin bunların dışında Samsungun üstün olduğu yerlere gelirsek, NTSC'si yüksek bu da renk tonlama kalitesini arttırıyor. Siyah ton ekolayzır var, quantum dot color özelliği var, adobe rgb destekliyor bunun ne olduğunu bilmiyorum ben çok kararsız kaldım.

İtopya'dan alacağım ikisini de. Yani hangisini alayım? hızlı şekilde yardımcı olursanız teşekkür ederim. ben AOC tarafındayım G-Sync olduğu için 1660 Ti ile kullanacağım ve 144 FPS alamadığım oyunlarda G-Sync lazım olur diye düşünüyorum. Ama herkes sıkıntı olmadığını söylüyor G-Sync olmamasının. G-Sync konusunda da detaylı bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı