AOC C24G2U nasıldır?

Ben yanlış okudum kusura bakmayın, kısaca 24 diyorum genelde noktasına kadar inmem pek :)

Önemli değil hocam. Umarım memnun kalırım monitörden. Ölü piksel falan çıkmaz. Birde hocam bu monitör hakkında ghosting var diye yorumlar okudum. Nedir pek bilgim yok. Sizde böyle bir şey var mı?

Hocam bütçem en fazla 2000TL idi. Hatta zorlayarak 2100 e bunu aldım. Nasip olursa bir dahaki monitörümü 27 alacağım :D.

@Jake Peralta Hocam şu an o monitörü kullanıyorum. Ölü piksel çıkma ihtimali çok düşük, bende de yok ancak aşırı derecede ghosting var ve monitör ayarları dahil hiçbir şekilde çözülmüyor ama alışıyorsunuz haberiniz olsun. Monitörün en can sıkan kısmı ekranın bildiğin bulanık olması. Eğer daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadıysanız hemen anlarsınız zaten. İlk başlarda bayağı canımı sıkmıştı ancak alışması çok kolay. Ben alışırım diyorsanız sorun yok ama kafanıza takacaksanız asla almayın derim çünkü bu modele mensup her monitörde var ve aşırı göze batıyor. Malzeme kalitesi anlamında hiçbir sorun yok.

Geri
Yukarı