AOC C27G1 27" alınır mı?

Barış Nergiz

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop kullandığına göre yüksek PPI değerine alışmışsınızdır, bu nedenle bu monitör normale göre çok daha düşük çözünürlüklü gelecektir. 2K daha iyi bir tercih olacaktır. Oynadığınız oyunlar nedir?

Son düzenleme:
Ghosting var ve FreeSync açınca flicker yapıyor, daha saymama gerek yok sanırım. Ayrıca 1080 27 değil de 1080 24 inç alın. Model olarak da 24G2U bu bütçedeki en tatmin edecek model sanırım kendisi.

Ghosting var ve FreeSync açınca flicker yapıyor, daha saymama gerek yok sanırım. Ayrıca 1080 27 değil de 1080 24 inç alın. Model olarak da 24G2U bu bütçedeki en tatmin edecek model sanırım kendisi.

Son AMD güncellemesinden sonra, Flickering sorununun ortadan kalktıgı söyleniyordu notlarda. Acaba Flickering yaşayanlar varsa kontrol edebilir mi merak ettim.

Kalkmadı, sorun devam ediyor. Zaten bu sorun donanımsal bir sorun.

Birkaç monitör kullandım. Resmi G-Sync onayı olmayan tüm monitörlerde flickering sorunu yaşadım. FreeSync ile G-Sync ne alaka diyebilirsiniz. Bende bilmiyorum ama bunu gördüm. IPS, VA fark etmedi. AOC 24G2U olan bir arkadaşım var onun monitörde de gördük. Ama İPS'lerde VA panel VG24VQ kadar belli olmuyordu flickering.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı