AOC C32G1 31.5 duvara monte edilir mi?

sabo612

Decapat
Yukarıda da belirttiğim AOC C32G1 31.5 Inc ekranı almayı düşünüyorum. Malum çok yakından bakmak yerine az ilerideki duvara monte etmeyi düşünüyorum. Bu monitör duvara monte edilir mi? Net olarak bilen yardımcı olabilir mi? Monte edilirse hangi aparatı almam gerek?

Bende kendi monitörüm için bakıyorum 32Inc masada zor oluyor çok güven vermiyor. Eğer MAG322CQRV için de oluyorsa bu aparat, ben de almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kendi monitörüm için bakıyorum 32Inc masada zor oluyor çok güven vermiyor. Eğer MAG322CQRV için de oluyorsa bu aparat, ben de almayı düşünüyorum.

Bilen biri çıksada boşa düşmesek. Bu kadar büyük ekran kesinlikle bilgisayar masasından bakılmaz. 24 Inc var o bile ilk başta büyük geliyordu.

Bilen biri çıksada boşa düşmesek. Bu kadar büyük ekran kesinlikle bilgisayar masasından bakılmaz. 24 Inc var o bile ilk başta büyük geliyordu.
Ben uyumluysa almayı düşünüyorum sitesinde 100x100 mm Vesa desteği olduğu yazıyor.
Hocam ben biraz araştırdım zaten HB'de çok satılan bir ürün de olduğu için sizin attığınızı sipariş ettim ürün gelince kurulumdan sonra yine konuya yazarım.

Ben uyumluysa almayı düşünüyorum sitesinde 100x100 mm vesa desteği olduğu yazıyor.

Hocam ben biraz araştırdım zaten Hb'de çok satılan bir ürün de olduğu için sizin attığınızı sipariş ettim ürün gelince kurulumdan sonra yine konuya yazarım.

Tamamdır bekliyorum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı