AOC G2260VWQ6 75 Hz Seçilememe Sorunu

Zaten bende bilemem hangi ekran kartında hangi giriş var diye. Bunun için Google'a "Gtx 750ti" yazıyoruz ve Nvidia'nın sayfasına bir göz gezdiriyoruz. Hani diğer her şey göz ardı edilebilir ama monitörden sonra en çok ilgilendiren aygıt ekran kartıdır bana göre.

Sorunun tam olarak o olduğundan emin değilim. Dönüştürücü yok ve alıp boşuna para vermek istemiyorum. Artık emin olmadan iş yapmak istemiyorum. Bilen de bilmeyen de konuşuyor çünkü...

Size söylemedim sakın yanlış anlamayın.

Aygıt yöneticisinden monitörün görünmesi gerekli ilk oncelikle gozukmuyorsa 60 Hertz fazla acılmıyor ek olarak driver booster programı kurup netten key ile aktif edip guncellemelerı yukleyın yarın bende hdmı ile test edip bildiricem ama driver kurulmadı ıcın oluyor bide not olarak bazen Windows driver otomatik güncelleme açık gozukuyor ama kapalı olabılır aygıt guncelleme guncelleme tekrar basıp kayıt yapın daha sonrada aygıt yoneticisinden donanım degişikligi tarayın ve windows upload guncellemerini kontrol edin gozukmesse driver booster deneyin bazen kendide yükleniyor dedigin yeri yapınca nottakı

Test ettim maalesef hdmı ile 60 Hertz destekliyor ekran kartı olarak rx480 ile denendi hdmi DisplayPort çevirmeli kablo ile 75 Hertz alırmıyım diye forumda konu ac işe yarıyorsa donusturucu alır kullanırsın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı