AOC G2260VWQ6 vs Viewsonic VX2257-MHD

sagol123

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Viewsonic'e yakındım fikir almak istedim. Hepsiburada'da dinamik kontrast oranını yazmışlar kendi sitesindeki bilgi doğru teşekkürler.

Arkadaşlar bu 2 mönitör arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

AOC LED 21,5

Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD Fiyatı

Sistem: MSI Bazooka, İ5 6500, RX 480 8 GB, DDR4 16 GB RAM, 600 Watt bronze güç kaynağı.

Arkadaşlar mönitörlerin özellikleri aynı ama markaları farklı sizce bu mönitörlerden hangi markalı olanı almalıyım AOC mi? Viewsonic mi?

Son düzenleme:
İkisi de aynı özelliklere sahip. Fiyat veya dış görünüşü göz önünde bulundurun bence. Her iki markada güzeldir.

RX 480 için aşağıdaki 2 monitörden birini alacağım. Kontrast oranı dışında hiçbir farkları yok neredeyse. AOC 20.000.000:1 kontrast, Viewsonic 1.000:1 farkları nedir hangi monitörü seçmeliyim?

Ürünü aldınız mı ? Kontrast değerleri benimde kafama takıldı
20.000.000:1 mi seçmeli yoksa 1000:1 mi ?
[TBODY] [/TBODY]

Ürünü aldınız mı ? Kontrast değerleri benimde kafama takıldı
20.000.000:1 mi seçmeli yoksa 1000:1 mi ?
[TBODY] [/TBODY]
Viewsonic VX2257 aldım dostum şu an memnunum. İki monitörün de statik kontrast oranı 1.000:1. Dinamik kontrast oranı Viewsonic'te 80M:1 AOC'ta 20M:1. Bu oranın yüksek olması daha iyi ama önemli olan statik kontrast ve onlar da eşit. O yüzden tavsiyem ucuz olanı al aralarında çok fark yok.

Viewsonic VX2257 aldım dostum şu an memnunum. İki monitörün de statik kontrast oranı 1.000:1. Dinamik kontrast oranı Viewsonic'te 80M:1 AOC'ta 20M:1. Bu oranın yüksek olması daha iyi ama önemli olan statik kontrast ve onlar da eşit. O yüzden tavsiyem ucuz olanı al aralarında çok fark yok.

Freesync özelliğini kullanıyor musunuz ? Çalışma aralığı kaç Hz'ler arası biliyor musunuz ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı