AOC G2460PF vs Viewsonic XG2401

XG2401 bende var. FreeSync kullanıyorsanız aralığı 29-144Hz. yapabiliyorsunuz. Ancak IPS panellere göre biraz renkler kötü oluyor. Göz alışınca sıkıntı kalmıyor.

İkisi arasında kalite olarak fark yok gibi ancak 2401 kullanan sayısı pek fazla bunlrdan biri de benim. 2401 kontrast oranı olarak biraz daha iyi. Ama bence hangisi daha ucuz ise onu al. Bulabilirsen güzel 2.el alabilirsin.

teşekkürler hemen inceleyeyim
XG2401 bende var. FreeSync kullanıyorsanız aralığı 29-144Hz. yapabiliyorsunuz. Ancak IPS panellere göre biraz renkler kötü oluyor. Göz alışınca sıkıntı kalmıyor.

tasarım olarak aoc daha çok hoşuma gitti o alt taraftaki kırmızı şerifler özellikle,fiyatlar kafa kafaya bakalım incelemeleri inceledikten sonra karar vericem yorumunuz için teşekkür ederim

İkisi arasında kalite olarak fark yok gibi ancak 2401 kullanan sayısı pek fazla bunlrdan biri de benim. 2401 kontrast oranı olarak biraz daha iyi. Ama bence hangisi daha ucuz ise onu al. Bulabilirsen güzel 2.el alabilirsin.
@FrontPage.
Dostum 2. el ilanını gördüm fakat oradan yazamadım :) Monitör halen daha satılık mı Ankara içi elden alıcıyım ulaşabilirsen konuşalım

Konuyu hortlatıcam kusura bakmayın ama ben de ikisi arasında kaldım bu linkte

Aoc'un Viewsonic'den ortalama tepki süresi olarak daha hızlı oldugu yazıyor(1ms 1.5ms, 3,5 ms 5 ms)Viewsonic renk kalitesi daha iyi sanırsam hangisini almalıyım?
Çok önemli bir şey degilse Viewsonic alıcam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı