AOC G2460VQ6 Işık Sızması Sorunu

silinik55

Kilopat
Yer
Samsun/Bafra
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yeni satın almış olduğum AOC G2460VQ6 markalı monitörde ekranı ful siyah yaptığım zaman attığım resimdeki gibi ortada ve görünen yerlerde ışık sızması gibi bir şeyler var. Bu nedir? Yeni satın aldığım ürünü garantiye yollamalı mıyım? Fotoğrafta çok soluk gözükmüş aslında ama sorunlu olan yerler tam anlamıyla gözükmüş. Bu çıplak gözle bu kadar belli olmuyor fotoğrafta çok daha fazla belli oluyor. Fotoğrafta göründüğü kadar soluk değil siyahlar. Ama siz bu durumu zaten bilirsiniz böyle durumları fotoğrafla açıklamak zor olabiliyor. Recep Ağabeyin bir yorumunda denk geldim tam siyah ekranda bunların normal olduğunu düşünüyorum diye, aslında pek de işime gelmiyor garantiye yollamak. O süre zarfında idare edeceğim farklı bir monitör yok ama garanti gerektirecek bir durum var mı en azından onu öğrenmek için yardımlarınızı bekliyorum. Sizlerden tek ricam şu konu hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlar lütfen yorumlarını kendisine saklasın çünkü insanın kafası karışıyor. Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için. Recep ya da Ali Ağabey bunu görüp konu hakkında bilgi verirlerse gerçekten çok mutlu olurum. Teşekkürler, iyi Sosyal'ler.

25437265_1910281875668316_1123364408_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuraya bir bakıverin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı