AOC 24G2U Işık Sızması

Bende de şöyle bir şey var ölü pixel mi değil mi anlayamadım. Acaba diyorum değişim için göndersem mi?

Dosya Ekleri

• FormatFactory1.jpg
    FormatFactory1.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 117
  • FormatFactory2.jpg
    FormatFactory2.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 111

Ben de pazartesi ürünü kargoya vereceğim iade için de İade süreci nasıl oluyor acaba? İlk olarak siteleri üzerinden iade talebi oluşturdum, ürünü aldığım şekilde paketledim, bana gelen faturalardan tekinin arkasındaki iade bilgilerini doldurdum. Müşteri hizmetlerinden aldığım kod ile geri mi yollayacağım ürünü? Atladığım bir nokta var mı acaba?

Ben de pazartesi ürünü kargoya vereceğim iade için de İade süreci nasıl oluyor acaba? İlk olarak siteleri üzerinden iade talebi oluşturdum, ürünü aldığım şekilde paketledim, bana gelen faturalardan tekinin arkasındaki iade bilgilerini doldurdum. Müşteri hizmetlerinden aldığım kod ile geri mi yollayacağım ürünü? Atladığım bir nokta var mı acaba?
Ben de tamamen aynılarını yaptım sadece ek olarak değişim istediğim için bir kağıt üzerine ürünün hatalarını belirttim ve değişim istediğimi söyledim. Pek uğraşacaklarını sanmıyorum ama yine de şansımı denemek istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı