AOC G2460VQ6 vs ViewSonic VX2457-mhd

Titanjii

Hectopat
Daha fazla  
Yukarıdaki iki monitor arasından hangisini almalıyım? AOC açıkçası tasarım olarak daha hoş. Eğer aralarında fark vs. yoksa AOC almayı düşünüyorum. Bir de bunlar için Display Port kablosu gerekiyormuş sanırım. Kaliteli bir kablo önerirseniz sevinirim.

Cevap verecek kimse yok mu koca forumda yahu?

Kablo konusunda ne yazık ki kaliteli kablo ülke sınırları içerisinde bulmak zor. Amazon da 4k ready kablolar var. Bizde satılan kablolarla ilgili doğru düzgün bilgi bile vermiyor satıcılar.

@ozgurcan112 hocam sanırım bu monitöre sahiptiniz. Ben de almayı düşünüyorum. Aydınlatırsanız sevinirim.

Ben monitörden gayet memnumum, yakın zamanda bir arkadaşıma da sistem topladık o ucuz buldugu için vx2457 aldı.
AOC'nin kutusundan DP kablosu da çıkıyor, Viewsonic'den HDMI çıkıyor yanlızca.
İki monitör arasında gözle görülür abartı farklar yok, fakat AOC'nin monitör standı daha iyi, daha az sallanıyor.
Her iki monitörde fiyatının hakkını veriyor, hangisini ucuz bulursan onu al bence :)

Ben monitörden gayet memnumum, yakın zamanda bir arkadaşıma da sistem topladık o ucuz buldugu için vx2457 aldı.
İki monitör arasında gözle görülür abartı farklar yok, fakat AOC'nin monitör standı daha iyi, daha az sallanıyor.
Her iki monitörde fiyatının hakkını veriyor, hangisini ucuz bulursan onu al bence :)
Aoc yi nerden aldınız acaba? Bazı sitelerdeki satışlarda dp kablosu yok kutu içeriğinde.

Neredeyse aynı fiyattalar. Tasarımından dolayı AOC tercih edeceğim sanırsam. İçinden DP kablosu çıkmama ihtimalini göze alırsak hangi kabloyi önerirsiniz?

Bence AOC G2260 modelini aldım. tek farkı 22" olması denebilir neredeyse. Kutu içerisinde VGA-HDMI ve DP kabloları çıktı. Ve bildiğim kadarıyla hangi satıcıdan olursa olsun kutu içeriğinde kablolar mevcut olarak geliyor.
İki monitör de kalitelidir sorun çıkarmaz. Ancak AOC'de sallanma sorunu yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı