Viewsonic VX2257-MHD vs AOC G2260VWQ6

Teşekkürler.Peki film vs. belgesel gibi bir şey denedinizmi monitörde denediyseniz renkleri güzel veriyor mu?Birde cs go tarzı oyunlarda monitör akıcılığı hissettiriyor mu?

Teşekkürler.Peki film vs. belgesel gibi bir şey denedinizmi monitörde denediyseniz renkleri güzel veriyor mu?
GTA 5 ve CS:GO oynadım. Henüz film gibi şeyler denemedim ama videolarda renkleri çok güzel veriyor yalnız hoparlörü kullanamıyorum. İçinden çıkan yeşil kablonun birini monitöre diğerini kasaya takmama rağmen ses alamadım.

GTA 5 ve CS:GO oynadım. Henüz film gibi şeyler denemedim ama videolarda renkleri çok güzel veriyor yalnız hoparlörü kullanamıyorum. İçinden çıkan yeşil kablonun birini monitöre diğerini kasaya takmama rağmen ses alamadım.
Windows üzerinde "Kayıttan yürütme aygıtları" kısmından monitörü varsayılan olarak ayarladınız mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı