AOC Gaming 27G2SP/BK alınır mı?

alcornal

Centipat
Daha fazla  
Bu monitörü almayı düşünüyorum fazla anlamıyorum. Sizce nasıl F/P mıdır? Ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka monitör var mıdır? Bir de isminin yanında zoll yazılı ne anlama geliyor bilmiyorum. @Saint Lucia hocam sizde yardımcı olabilirseniz sevinirim.

@Saint Lucia hocam duruma göre sipariş geçeceğim bakabilir misiniz ?

Son düzenleme:
Yanlış bilgi: Burada kullanılan "zoll" kelimesi, "inç" anlamını taşır.
Bu monitörü almayı düşünüyorum fazla anlamıyorum. Sizce nasıl F/P mıdır? Ya da bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka monitör var mıdır? Bir de isminin yanında zoll yazılı ne anlama geliyor bilmiyorum. @Saint Lucia hocam sizde yardımcı olabilirseniz sevinirim.

@Saint Lucia hocam duruma göre sipariş geçeceğim bakabilir misiniz?

Alabilirsin bu monitörü.
SPU'nun kısılmış versiyonu oluyor SP'li olan modelleri. Görüntü kalitesi olarak birebir aynıdır ama endişeniz olmasın.
Zoll ise Almanca bir kelime. Gümrük demek. Yurt dışından gelen ürün olduğu için Amazon öyle bir adlandırma yapmış. Monitör ile ilgili bir ibare değil kısaca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsin bu monitörü.
SPU'nun kısılmış versiyonu oluyor SP'li olan modelleri. Görüntü kalitesi olarak birebir aynıdır ama endişeniz olmasın.
Zoll ise Almanca bir kelime. Gümrük demek. Yurt dışından gelen ürün olduğu için Amazon öyle bir adlandırma yapmış. Monitör ile ilgili bir ibare değil kısaca.
Aldım hocam ilginiz için çok teşekkür ederim.

@Saint Lucia hocam ölü pixel geldi şuan değişim yoktu amazonda iade ettim yeniden sipariş vermemi istediler de Amazon.com.tr bu monitörü gördüm hem 2K ne diyorsunuz ya da bu fiyat aralığında başka var mıdır uygun mudur yoksa yine ilk aldığım monitörü yeniden mi sipariş geçeyim

Hocam ölü pixel geldi şu an değişim yoktu Amazon'da iade ettim yeniden sipariş vermemi istediler de Amazon.com.tr bu monitörü gördüm hem 2K ne diyorsunuz ya da bu fiyat aralığında başka var mıdır uygun mudur yoksa yine ilk aldığım monitörü yeniden mi sipariş geçeyim

Ölü piksel mi denk geldi? Ne büyük şansızlık.
Yenisini sipariş et. Baktığın AOC VA panel. Önermiyorum. Gereksiz fantezi olur.

Maalesef. Yeniden sipariş vereceğim umarım müşteri hizmetlerinin dediği gibi iade yaparlar da uğraştırmazlar. Sizce iade de herhangi bir problem çıkma gibi bir durum olabilir mi? @Saint Lucia

Maalesef. Yeniden sipariş vereceğim umarım müşteri hizmetlerinin dediği gibi iade yaparlar da uğraştırmazlar. Sizce iade de herhangi bir problem çıkma gibi bir durum olabilir mi? @Saint Lucia

Amazon sorun çıkartmaz. Sıf bu yüzden Amazon'u tercih eden binlerce insan var.

Buyur hocam. Sadece ekran açılırken sol etiketin orda hafif bir ışık sızması var.
En son fotoğraf da o kadar ışık sızması yok sadece etiketin orda var dikine.

Dosya Ekleri

• 20240111_234739.jpg
    20240111_234739.jpg
    120,3 KB · Görüntüleme: 55
  • 20240111_234742.jpg
    20240111_234742.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 45
  • 20240111_234745.jpg
    20240111_234745.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 41
  • 20240111_234748.jpg
    20240111_234748.jpg