AOC GH300 RGB 7.1 alınır mı?

Myctafa

Hectopat
Arkadaşlar, kulaklığım bozuldu ve yeni kulaklık arayışındayım. James Donkey 710 veya Mpow Air SE düşünüyorum. Başka önerilere açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiye eder misin peki mikrofonu biraz kötü diyorlar yorumun nedir teşekkürler.

Mpow mu AOC mu hocam veya hangisi daha iyi

Mikrofonu hiç kötü değil, aksine gayet iyi sadece sesi biraz boğuk ama gayet temiz.
Arkadaşıma da aldırdım o da kulaklıktan çok memnun. H2002D ile bunun arasında kaldım. Ama bu kulaklık 500 TL'lik bir kulaklık değil, zaten alt modelinin normal satış fiyatı bu civarda. Kalite olarak daha üst düzey bir kulaklık. Ses kartı da var. Bu fiyata düşmüşken kaçırmayın pişman olmazsınız.

Mikrofonu hiç kötü değil, aksine gayet iyi sadece sesi biraz boğuk ama gayet temiz.
Arkadaşıma da aldırdım o da kulaklıktan çok memnun. H2002D ile bunun arasında kaldım. Ama bu kulaklık 500 TL'lik bir kulaklık değil, zaten alt modelinin normal satış fiyatı bu civarda. Kalite olarak daha üst düzey bir kulaklık. Ses kartı da var. Bu fiyata düşmüşken kaçırmayın pişman olmazsınız.
Hocam ben Mpow aldım iade mi edeyim aoc mu alayım.

Hocam ben Mpow aldım iade mi edeyim AOC mu alayım.

Hocam mpow da gayet iyidir. Ama aldığınız model GH200 alternatifidir. Böyle bir indirimde varken GH300 daha iyi olacaktır, çünkü bir tık üst segment. Ama Mpow'un tasarımı vesaire hoşunuza gittiyse hiç iade etmenize gerek yok üzecek bir model değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı