AOC GH300 vs Gamenote H2002D vs Mpow Air SE

@yaraliordek teşekkür ederim hocam. Ilk başta yalıtımında sorun olur diye korkmuştum o pedin öyle olmasında ama bir sorun yok gibi yanımda elektrikli süpürge açtım ses yok gibi bir şey misali kesiyor.

@yaraliordek @EmreBey52 hocalarım tekrardan merhaba, AOC'un yazılımını indirip deneme şansım oldu. Ilk olarak bass ayarıni aktifleştirip denedim fakat istediğimi bulamadım o ayarı açınca eyvallah bass oluyor da ses çok ama çok boğuklasıyor. Dogan SLX aracların bassı gibi oluyor, keşke ses temiz kalıp bass arkadan vursa. Ben bu ayardaki kutucuğun işaretini kaldırınca tekrardan "default" ayarına döner değil mi?
İkinci sorum önerebileceğiniz ayar var mıdır? Bayağı bir seyler var ben sadece bass yazanı denemiştim.

Evet defaulta döner. Ve ben sadece Smart volume aktif kullanıyorum.

@kyrekiira anladım hocam teşekkür ederim. 7.1 kendiliginden açıktır değil mi onun da bir ayarı var mı yoksa :)
Bass'da aşagidakini en aşağıya cek demissiniz ya sanirim Hz mi frekans mi oyle bir şey vardi ondan bahsettiniz o ne işe yariyor?

@kyrekiira anladım hocam teşekkür ederim. 7.1 kendiliginden açıktır değil mi onun da bir ayarı var mı yoksa :)
Bass'da aşagidakini en aşağıya cek demissiniz ya sanirim Hz mi frekans mi oyle bir şey vardi ondan bahsettiniz o ne işe yariyor?

7.1 için o Surround ve Surround Max açman gerekiyor dizi film izlerken çok iyi ama Valorant CS de ses kasılmasını zorlaştırıyor bence.
Hz frekans şeyini bende bilmiyorum ama ayarları deneye deneye ayarladım ben en iyi bass onu en aşağıya getirince dynamic basla aşağı yukarı oynayabilirsin.

Ben 7.1 vs açma gereksinimi duymadım hocam ses nereden gelirse kulaklık oradan veriyor dediğim gibi bende bass 2 de ve Smart volume müzik de 100 de o da. Ses güzelliği için farklı EQ programları kullanabilirsiniz çok bilgim yok o konuda program öner deseniz :D

@yaraliordek @EmreBey52 @kyrekiira
Hocalarım merhaba, nasılsınız?
Benim derslerden fırsat olmuyordu oyun oynamaya, şimdi oynarken Mic açıkken çalışmadığını fark ettim. Discord'da Mic testi yapıyorum AOC'un Mic'i açıkken ses gitmiyor, Mic'i kapatıyorum ses gidiyor laptopun micinden. Ne yapmam lazım sizce bence Mic çalışıyor ama ayar mı lazım uygulamasından acaba.

@yaraliordek @EmreBey52 @kyrekiira
Hocalarım merhaba, nasılsınız?
Benim derslerden fırsat olmuyordu oyun oynamaya, şimdi oynarken Mic açıkken çalışmadığını fark ettim. Discord'da Mic testi yapıyorum AOC'un Mic'i açıkken ses gitmiyor, Mic'i kapatıyorum ses gidiyor laptopun micinden. Ne yapmam lazım sizce bence Mic çalışıyor ama ayar mı lazım uygulamasından acaba.

Açık olup olmadığını nereden görüyorsunuz ki? Ben tuşuna basıyorum bir bastığımda kapanıyor bir daha bastığımda açılıyor yani düz.

Geri
Yukarı