AOC GK200S nasıl?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Klavye İtopya'da indirime girmiş. Klavye hakkında kafamda bazı sorular var:
1. Klavye RGB mi yoksa Rainbow mu?
2. Işık seviyesi yüksek mi?
3. Klavyede kronik bir sorun var mı?
4. Yazılımı var mı?
5. Cidden mekanik hissiyatlı mı?
6. Büyük enter var mı?
7. Türkçe tuşlar baskı mı yoksa lazer kesim mi?
8. Bilek desteğinin plastik olması rahatsız eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Klavye RGB mi yoksa Rainbow mu?
Rainbow.

2. Işık seviyesi yüksek mi?

Görsele bakılırsa yüksek değil. Ancak bu kişiden kişiye göre değişir tabii.

3. Klavyede kronik bir sorun var mı?

Yeni bir klavye sayılır, haliyle ileride sorunu varsa insanların şikayetleri belli eder. AOC markasının sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum.

4. Yazılımı var mı?

AOC'un resmi sitesinde GK200'e baktığım zaman herhangi bir sürücüsünün olmadığını gördüm. Belki yeni diye yazılımı yoktur, belki de F/p odaklı olduğu için yazılımdan kısılmıştır.

5. Cidden mekanik hissiyatlı mı?

GK200'de mekanik aksama benzer parça koyulmuş, etkisi olacaktır elbet ama direkt mekanik ile kıyaslanabileceğini düşünmüyorum. Tabii normal kullanımda fark hissedilmeyebilir.

6. Büyük enter var mı?

Fotoğrafa göre yok, modern enter tuşu var.

7. Türkçe tuşlar baskı mı yoksa lazer kesim mi?

Biraz fotoğraf baktım ama pek ayrıntı bulamadım. Tahminimce sonradan eklenmiştir, alıp gerçekte görmek lazım.

8. Bilek desteğinin plastik olması rahatsız eder mi?

Terleyince bileğinin kayma olasılığını elersen rahatsız edeceğini pek sanmıyorum. Eğer konfor isteniyorsa tabii ki rahatsız edecektir, desteğin koyulma sebebi var işte daha ne istiyorsun mantığı ile koyulmuş gibi.

Rainbow.

Görsele bakılırsa yüksek değil. Ancak bu kişiden kişiye göre değişir tabii.

Yeni bir klavye sayılır, haliyle ileride sorunu varsa insanların şikayetleri belli eder. AOC markasının sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum.

AOC'un resmi sitesinde GK200'e baktığım zaman herhangi bir sürücüsünün olmadığını gördüm. Belki yeni diye yazılımı yoktur, belki de F/P odaklı olduğu için yazılımdan kısılmıştır.

GK200'de mekanik aksama benzer parça koyulmuş, etkisi olacaktır elbet ama direkt mekanik ile kıyaslanabileceğini düşünmüyorum. Tabii normal kullanımda fark hissedilmeyebilir.

Fotoğrafa göre yok, modern enter tuşu var.

Biraz fotoğraf baktım ama pek ayrıntı bulamadım. Tahminimce sonradan eklenmiştir, alıp gerçekte görmek lazım.

Terleyince bileğinin kayma olasılığını elersen rahatsız edeceğini pek sanmıyorum. Eğer konfor isteniyorsa tabii ki rahatsız edecektir, desteğin koyulma sebebi var işte daha ne istiyorsun mantığı ile koyulmuş gibi.

O zaman ben Redragon K512'ye dönüyorum. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı