AOC monitör tamir süreci

Metallicali

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Merhaba arkadaşlar, 2 ay önce AOC monitör almıştım garantiye gönderdim. Değişim olacağını söylediler. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi değişim onayı bekliyor yazıyor. Bu onay süreci ne kadar sürecek böyle. Alt tarafı onay verilecek. Kendiliğinden çizgi çıkmıştı monitörde. Yani benlik bir şey zaten yok. Onay için bile 10 gün beklediysek bu monitörün gelmesi ne kadar sürecek? Deli oldum, AOC aldığım çok ama çok pişmanım!

degisim.png

Merhaba, 1 ay önce aldığım AOC 24G2U model monitörümü servise yollamıştım, dün tarafıma dönüş yapılarak değişim talebini firmaya ilettiklerini ve 20 iş gününe kadar bu sürecin uzayabileceğini söylediler. Sizin sorununuz kaç günde çözüldü?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay sonunda iade veya değişim kağıdı verdiler. Bende vatanbilgisayardan LG nin 24gn600 modelini aldım. Fazla kalan parayıda iade ettiler.AOC mi ASLA :) şimdi çok memnunum
Merhaba hocam bende gönderdim aoc marka MONİTÖR GHOSTİNG den dolayı aynı yazıyı verdiler banada şimdi süreç nasıl olacak onu anlatabilir misiniz
Merhaba, 1 ay önce aldığım AOC 24G2U model monitörümü servise yollamıştım, dün tarafıma dönüş yapılarak değişim talebini firmaya ilettiklerini ve 20 iş gününe kadar bu sürecin uzayabileceğini söylediler. Sizin sorununuz kaç günde çözüldü?
Merhaba bende yolladım aynı yazı yazıyor şimdi ne olacak benim yapmam gereken bir şey varmı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı