AOC Monitörde "Dikey Çizgi" sorunu

Eskisi gibi değil artık e-ticaret o yüzden kafanız rahat olsun 14 gün içinde iade seçeneğiniz de var zaten. Çoğu şirketin gözü yeteri kadar korkuyor. Ürün elinize ulaştığında inceleme yaparsanız biz de yararlanırız bilgilerinizden, deneyimlerinizden.
Yok şundan dolayı dedim. Kara cuma'da 1000 liraya James Donkey 24 inç 144Hz monitör almıştım. 1000 liraya gayet iyi özellik yani. Her neyse ürün geldi diğer parçalar gelince sistemi topladım 1-2 gün kullandım. 1 tane ölü piksel gördüm. Hemen incehesap ile iletişime geçtim, yollayın bize değiştirelim dediler. Stoklarında yokmuş. Sorun kesinleştiği gibi iade talebi aldılar. Hemen onaylandı. Ben de bu esnada 102 ekran televizyonumu masaya koydum 45 cm mesafeden 102 ekrana bakarak bilgisayar kullanıyorum 11 Aralık'tan bu yana yaklaşık 10 gündür.

Üzerinden 6 ay geçmiş bir ürünü kolay kolay iade yada değişim yapmazlar. Bence değişim, iade yapmazlar. Şanslıysan panel değişimi yaparlar yada cihaza yazılım güncellemesi yapılıp geri gönderirler, sorun aynen devam eder. Teknolojik ürünlerde sorun olursa sürünüp dururuz. Geçmiş olsun.

Üzerinden 6 ay geçmiş bir ürünü kolay kolay iade yada değişim yapmazlar. Bence değişim, iade yapmazlar. Şanslıysan panel değişimi yaparlar yada cihaza yazılım güncellemesi yapılıp geri gönderirler, sorun aynen devam eder. Teknolojik ürünlerde sorun olursa sürünüp dururuz. Geçmiş olsun.
Hocam ürünün üzerinden 6 ay geçmedi, aldıktan 2 gün sonra iade ettim ve param geri yattı. Diğer mesajları okusaydınız keşke.

Geri
Yukarı