Monitörde dikey çizgi sorunu

JOUSTX1

Hectopat
Öncelikle hepinize iyi günler dilerim. Arkadaşlar benim sorunum birkac ay önce monitörümün dışına su gelmişti. Geldikten 1 2 saat sonra resimdeki gibi bi cizgi oldu bu monitörün icinden değil dışında olan bir şey. Bilgisayarın icinden ekran görüntüsü aldıgımda cıkmıyor. Normal telefonla cekmek zorunda kaldım bunu nasıl tamir edebilirim? Birkac yere sordum adamların böyle bir şeyden haberi yokmus gibi davranıyor da göz önünde oldugu icin canımı sıkıyor tamir olur mu bu?

IMG_20180910_181245.jpg

Monitor arizasi gibi duruyor. Deneyebiliyorsan farkli kablo hatta farkli bilgisayar ile dene. Evdeki televizyona gelen HDMI kablonu monitorune takip dene, bakalim televizyon kanallarini da ayni sekilde dikey cizgiyle mi izleyeceksin.

Buyuk ihtimalle monitor arizasi.

evet hep aynı yerde
Monitor arizasi gibi duruyor. Deneyebiliyorsan farkli kablo hatta farkli bilgisayar ile dene. Evdeki televizyona gelen HDMI kablonu monitorune takip dene, bakalim televizyon kanallarini da ayni sekilde dikey cizgiyle mi izleyeceksin.

h
hemen deneyip yazıcam
Hep aynı yerde mi o çizgi
evet hocam hep aynı yerde

hocam dediğini yapdım değişen bişey yok gine aynı

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı