İnceleme AOC Q27G2E/BK 155Hz 1ms VA monitör

Renk gamutu yetersiz, yuksek duzeyde ghosting... Bence bu oyun degil film monitoru gibi. Film izlemek icin yapilmis sanki.
Olabilir ama yine de yetersiz. Her şeye yönelik ama hiçbir şeye yetmeyen monitör. İlginç bir deneyimdi.

Olabilir ama yine de yetersiz. Her şeye yönelik ama hiçbir şeye yetmeyen monitör. İlginç bir deneyimdi.
Eger aldiginiz yerle iletisim kuramiyorsaniz direk olarak tuketici heyetine basvurun. Iade edesiniz kolayca bu surecte saticiyla iletisime gecmeyin tek muhatabiniz tuketici heyeti olsun.

Selamlar herkese, eleştirilerinizi okudum, ben çok FPS oynamıyorum oynarsam da çok competitive oynamıyorum genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Genelde iş için, kod yazmak için kullanmayı düşünüyorum bu monitörü. Smearing, ghostingden bahsetmişsiniz ama kullanım amacımı belirttim, beni çok etkiler mi bilgilendirebilirseniz sevinirim dostlar.

Hocam bana sorarsan başka ürün tercih etmeni tavsiye ederim. İllaki alacağım dersen mağazada kendi gözünle görmen daha faydalı olacaktır.

Hic bir sey icin kullanilmaz diyor inceleyen.

Eger aldiginiz yerle iletisim kuramiyorsaniz direk olarak tuketici heyetine basvurun. Iade edesiniz kolayca bu surecte saticiyla iletisime gecmeyin tek muhatabiniz tuketici heyeti olsun.
30 dakika hatta bekleyip ulasabildim. İade işleme alınmış ama siteye düşmemiş dediklerine göre...

30 dakika sayfa kaydırmalı yazı okuyamazsın diyeyim ben sana hocam. Baş ağrısı, bu sosyal üyesinden size garanti.

Nereden almistin? Bence isini sansa birakma.

bugün İtopya müşteri hizmetlerini aradım. İadem durumum hakkında. İadeniz onaylanmış Yarın büyük ihtimal paranız gelir dedi. Sizde son durum nedir?

bugün İtopya müşteri hizmetlerini aradım. İadem durumum hakkında. İadeniz onaylanmış Yarın büyük ihtimal paranız gelir dedi. Sizde son durum nedir?
Bana gün söylemediler ama paranın gelmesi gerekiyor artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…