AOC Q27G3XMN alınır mı?

evolvo

Picopat
Daha fazla  
Bu yeni mimi LED VA panel uygun fiyatla stoklara girmeye başladı 13 14 bin civarı, sadece Black smearing sorunu olabildiği yazılmış var mı deneyimleyen, inceleme çok iyi.
Burada oyun içinde bayağı ghosting var yani yeni bir monitörde bu nasıl olabilir anlamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu fiyata alabileceğin en iyi görüntü kalitesi bende bu modeli takip ediyorum ama daha çok film dizi için gerçi yorumlara göre oyun konusundada bi sıkıntı yok

Bu fiyata alabileceğin en iyi görüntü kalitesi bende bu modeli takip ediyorum ama daha çok film dizi için gerçi yorumlara göre oyun konusundada bir sıkıntı yok

Evet TR de bu fiyata mini LED bulmak zor, hem de VA olunca hakkını veriyor LED'lerin ve HDR'nin, eksileri biraz Black smearing var, IPS'ye göre açı sorunları ve vrr da zaman zaman titreme olabildiği söylenmiş, ayrıca rtrings de oyun açısından Samsung G7 Neo'lardan daha iyi bulunmuş

Monitör geldi yeni kurdum, ilk izlenim olarak söylemem gerekirse
- Tam bir HDR monitörü olmuş, Yerel Karartma ve ikisi çok uyumlu çalışıyor, zaten ben 24 moniterde 2K DSR oyun oynamaya alıştığım için bunda HDR kapalı oynarsam gözüme bulanık geliyor oyunlar...
- Glow veya Backlight Bleeed adına hiçbir problemi yok renkler çok canlı, siyahlar doygun
- Şu ana kadar oynadığım oyunlarda herhangi bir ghosting fark etmedim, sadece bir oyunda override ı strong yaparsam bazı siyah bölgelerde gölgelenme oldu medium ayara çekince düzeldi
- G-SYNC sorunsuz çalışıyor logosunu aktif edip denedim
- Oyunlardaki oynanışa gelirsek tam alışamamış olabilirim ekran büyüklüğü veya TN panelin hareket hızından mı bilemiyorum, eski monitörümdeki oynanış daha prüssüz geliyor şu an için

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı