Aopen Nagas G6 mod denemesi, son rötuşlar

ZA8fJ3l.jpg

klbkRuv.jpg

gx25P85.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç karizması kalmamış :( Lunapark gibi olmuş .. Lakin emeğe saygı gerçekden büyük uğraş , çaba var ellerine sağlık hakikaten :)
Zevkler tartışılmaz :D

Oğuzhan, biraz araştırdım.

Galiba bu olayın olması için bir adet UV ışık alıyorsun. Bu mor renkte oluyor.
Birde UV boya alıyorsun ve boyadığım yerler parlıyor. Öyle mi ?

Eğer öyle ise UV ışık ve boya bana ne kadara patlar. Gerçekten çok ama çok hoş gözüküyor.

dogInQn.jpg

Of bee ne yaptın yav sen, muhteşem olmuş. Senden bu kadarını beklemezdim. :D

Bu arada yine Cola yine Cola yav sen akıllanmaz mısın o Cola'nın ne işi var yine masada. :D

Çok güzel olmuş güle güle kullan.Bir tavsiyede bulunucam tabi zevkler tartışılmaz, bana göre ASUS ambleminin dışında bulunan gri yeri sökmelisin daha hoş durucaktır, diğer amblemlere göre büyük kalmış.

Çok güzel olmuş güle güle kullan.Bir tavsiyede bulunucam tabi zevkler tartışılmaz, bana göre ASUS ambleminin dışında bulunan gri yeri sökmelisin daha hoş durucaktır, diğer amblemlere göre büyük kalmış.
Önerin için sağol ancak onu çıkarttığımda siyah yer ortaya çıkar. Tekrar boyasam bile aynı renk olmaz, bariz bir biçimde belli olur yani siyahlık.

Mevsres sağol kardeşim :D Cola aklıma geldi. Kesin bir laf derler dedim içimden :D Zaten masaya döktüm dün. Kasaya gelmez buradan. Arka kapaktan su geçmez her halde .D
Son param ile UV ışık olayına da el atacağım. İnşallah güzel bir şeyler çıkacak ortaya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle alçıda olan elin için geçmiş olsun diyorum :)
Kasa şahane olmuş, bende Corsair 400R kasama yapmak istiyorum ama el işçiliğim berbattır, kasaya yazık olur diye bulaşmıyorum :D
Sormak istediğim iki şey var biraz konu dışı olabilir. İlki toz filtren mesh süngerimsi kumaş mı? Filtreyi bir yerden mi temin ettin yoksa kasanın kendisinde mi vardı? Bende Cosair 400R'nin üzerine toz filtresi yapmak istediğim için soruyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı