Aorus 15p XD almak iyi fikir miydi?

Mirza Demir

Centipat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• gigabyte-aorus-15p-xd-i7-11800h-16gb-ddr4-rtx-3070p-gddr6-8g-1tb-ssd-15-6-240hz-fhd-w10h-noteb...jpg
    gigabyte-aorus-15p-xd-i7-11800h-16gb-ddr4-rtx-3070p-gddr6-8g-1tb-ssd-15-6-240hz-fhd-w10h-noteb...jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 35
  • image-1574a5.jpg
    image-1574a5.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 37
Çok iyi zamanda sipariş vermişsiniz 3070 olanı 36 bin lira olmuş, 3060 olanı da 30 bin lira.
Evet öyle olmuş bende ilk gördüğümde şaşırdım çok iyi zamanlama ile almışım.
Benim cihazım geldi. Maşallah şu an için çok iyi sadece Windows 11 olanı sipariş vermiştim. Windows 10 olanı geldi olsun :)

Hayırlı olsun hocam.
Teşekkürler hocam ben çok beğendim. Ve ölü piksel vs çıkmadı çok şükür. İlk defa ölü pikselsiz bir laptop kullanacağım inşallah:))
Adınıza sevindim hocam inşallah benim laptopta da çıkmaz.
Teşekkürler hocam ben çok beğendim. Ve ölü piksel vs çıkmadı çok şükür. İlk defa ölü pikselsiz bir laptop kullanacağım inşallah:))
Hocam bir soru sorabilir miyim? Siz denedinizmi güncel oyunlarda akıcı bir şekilde çalışıyor mu ve çok ısınıyor mu ?

Son düzenleme:
Evet öyle olmuş bende ilk gördüğümde şaşırdım çok iyi zamanlama ile almışım.

Hayırlı olsun hocam.

Adınıza sevindim hocam inşallah benim laptopta da çıkmaz.

Hocam bir soru sorabilir miyim? Siz denedinizmi güncel oyunlarda akıcı bir şekilde çalışıyor mu ve çok ısınıyor mu ?
merhaba hocam çalışıyorum henüz sadece kurulum yapabildim. win11 sipariş vermiştim win10 gelmiş tek sıkıntı o görünüyor şuan için. :) eve gidince pubg yükleyeceğim :)
bu arada size de hayırlı olsun. inşallah sizde bir sorunla karşılaşmazsınız

Merhaba hocam çalışıyorum henüz sadece kurulum yapabildim. Windows 11 sipariş vermiştim Windows 10 gelmiş tek sıkıntı o görünüyor şu an için. :) eve gidince PUBG yükleyeceğim :)

İyi oyunlar hocam inşallah işinizi görür ve cevap için teşekkürler :).
merhaba hocam çalışıyorum henüz sadece kurulum yapabildim. win11 sipariş vermiştim win10 gelmiş tek sıkıntı o görünüyor şuan için. :) eve gidince pubg yükleyeceğim :)
bu arada size de hayırlı olsun. inşallah sizde bir sorunla karşılaşmazsınız
Tekrardan teşekkürler hocam inşallah internette güzel yorumlar okudum hakkında.

Geri
Yukarı