Gigabyte Aorus 15P XD alınır mı?

Bütçe
30K

hkewell

Femtopat
Daha fazla  
İtopya'nın stoklarına yeni gelmiş 25K fiyatı var şu an. Sizce alınır mı? Niyetim masaüstü almaktı ama son dakika buna da dönebilirim.

Araştırdığım kadarıyla 15p serisinde MUX Switch yok. Ne derece önemlidir bilmiyorum tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mux yok diyenler olmuş benim araştırmamda advanced optimus özelliğinin olduğunu yani oda mux ile aynı şeye yaradığını öğrendim teknik bilgim fazla yok

Hayır yok hocam detaylı inceleme videolarına baktım yok diyorlar.
O tür özellik olmasa o kadar yüksek değer fps vereceğini zannetmiyorum bende baktım 3 4 tane videosunu zor buldum genelde 10. Nesil olanları paylaşılmış hatta sadece oyun videosu çeken bir youtube kanalını buldum aynı soruyu sormuşlar oda var demiş

Redditte araştırdığım kadarıyla sahip olanlar mux özelliği bulamamış. Var diyenler G versiyonu ile karıştırmış genelde

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Time Spy'da GPU için 11500 alıyorum testi 2560x1600'de yapmama rağmen fakat bu 1080p'de 9668 almış. 5800H kullanıyorum CPU kısmında da 9500 civarı aldım. (stok RAM'lere rağmen)

Geri
Yukarı