Gigabyte AORUS 15P XD aldıktan sonra ne yapılmalı?

Cpt Yolo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Bugün İtopya mağazasından testlerini yaptırdıktan sonra bu modeli satın aldım. Windows 11 Home işletim sistemi default olarak geldi. Sormak istediğim şey ise yeni bir laptop alındığında hangi programları kurmam ve hangi ayarları yapmam gerektiğidir. Şimdiden teşekkür eder, iyi Sosyal'ler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun hocam, aynı bilgisayarı aldım bende. Driverları arkadaşın attığı linkten güncellemenizi tavsiye ederim. Kendi uygulaması bayağı yavaş güncelliyor. Ayrıca Windows ayarlardan Windows'u da güncelleyin. Bir de bilgisayarınızda Gaming mod açıkken ve oyun dışında atıyorum Chrome da gezerken, hafif bir cızırtı geliyor mu klavyeden?

Hayırlı olsun hocam, aynı bilgisayarı aldım bende. Driverları arkadaşın attığı linkten güncellemenizi tavsiye ederim. Kendi uygulaması bayağı yavaş güncelliyor. Ayrıca Windows ayarlardan Windows'u da güncelleyin. Bir de bilgisayarınızda Gaming mod açıkken ve oyun dışında atıyorum Chrome da gezerken, hafif bir cızırtı geliyor mu klavyeden?
Teşekkür ederim hocam. Ben herhangi bir cızırtı duymadım. Almadan önce 100TL karşılığında test ediyorlarmış, ondan yaptırdım öyle teslim aldım. Bence bir göstermekte fayda var.

Sadece kulağınızı yaklaştırdığınızda duyuyorsunuz dimi? Bende de var ancak yaklaşmadığımda duyulmadığı için sorun etmedim. Sessiz mod normal mod farketmiyor bende, arada bir oluyor ve duyulmuyor yaklaşmazsam. (3060 model kullanıcısıyım)

Sadece kulağınızı yaklaştırdığınızda duyuyorsunuz değil mi? Bende de var ancak yaklaşmadığımda duyulmadığı için sorun etmedim. Sessiz mod normal mod fark etmiyor bende, arada bir oluyor ve duyulmuyor yaklaşmazsam. (3060 model kullanıcısıyım)

Hocam garip bir ses. Bilgisayara düz bakarken ses yok, kafamı sağa döndürünce geliyor. Aşırı çıkan bir ses değil ama. Dediğiniz gibi arada bir oluyor.

Hocam garip bir ses. Bilgisayara düz bakarken ses yok, kafamı sağa döndürünce geliyor. Aşırı çıkan bir ses değil ama. Dediğiniz gibi arada bir oluyor.
Bugün ilk defa normal kullanımda sesini duydum sizin gibi. Acaba zamanla artabilecek bir şey mi? Sorun mudur ki? Şuana kadar normal karşılıyordum ancak tedirgin olmadım değil. Sol taraftan mı geliyordu sizde de?

Bugün ilk defa normal kullanımda sesini duydum sizin gibi. Acaba zamanla artabilecek bir şey mi? Sorun mudur ki? Şuana kadar normal karşılıyordum ancak tedirgin olmadım değil. Sol taraftan mı geliyordu sizde de?
hocam bilmiyorum zamanla artarmı ama benim ortalardan sola yakın geliyor.

Geri
Yukarı