Aorus RTX 3070 Ti 8 GB vs ASUS ROG STRIX RX 6750 XT OC 12 GB

sWezar

Picopat
Daha fazla  
Bu iki karttan birini alma şansınız oldu diyelim, hangisini alırdınız?
Ve neden alırdınız?
2 kartın da artı ve eksi yönleri neler? Bu konularda çok bilgim olmadığı için soruyorum.

3070 Ti daha güçlü bir kart ama VRAM az. 6750XT ise 3070 Ti'a oranla güçsüz ama VRAM'i iyi bir kart. Ben 3070 Ti tercih ederdim sanırım.

Kanka olay sadece VRAM değil olay ekran kartının performansı, ve RTX 3070 Ti da performans açısından (artı DLSS teknolojiside var) çok daha iyi.
Haklısın ancak VRAM bana çok daha mantıklı geliyor. RTX 3070 Tİ güçlü yeni oyunları rahat bir şekilde oynatır iyi güzel ancak VRAM bu sefer sorun olur. Ben şahsen bu konuda RX 6750 XT'den yanayım. Eğer RTX 3070 Tİ 12 GB olsaydı onu seçerdim. Nvidia ve AMD markasını da eşit görüyorum fakat Nvidia'nın VRAM saçmalığına artık son getirmesi lazım.

Haklısın ancak VRAM bana çok daha mantıklı geliyor. RTX 3070 Ti güçlü yeni oyunları rahat bir şekilde oynatır iyi güzel ancak VRAM bu sefer sorun olur. Ben şahsen bu konuda RX 6750 XT'den yanayım. Eğer RTX 3070 Ti 12 GB olsaydı onu seçerdim. NVIDIA ve AMD markasını da eşit görüyorum fakat NVIDIA'nın VRAM saçmalığına artık son getirmesi lazım.

Evet NVIDIA artık ekran kartlarının VRAM'lerini artırmalı.
Ve bence de ikisi eşit fakat AMD biraz daha teknoloji eklemeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı