RTX 3060 Ti ROG STRIX OC vs RTX 3070 Aorus Master 8 GB

3070 Aorus sahibiyim. Kart oyunlarda 2K Ultra ayarlarda tam yük altında 67'yi dereceyi geçmiyor. Maksimum gördüğü değer 68. soğutma değerleri gerçekten çok iyi. Fur mark testinde 2K Full ayarlarda çalıştırdım 73 74 derece gördü. Tam yük altında fan sesi duymuyorsunuz bile. Ayrıca görüntü olarak gayet güzel ve yanındaki küçük LED ekran daha havalı ve güzel yapıyor kartı. Alacak olanlara tavsiyemdir.

3070 Aorus sahibiyim. Kart oyunlarda 2K Ultra ayarlarda tam yük altında 67'yi dereceyi geçmiyor. Maksimum gördüğü değer 68. soğutma değerleri gerçekten çok iyi. Fur mark testinde 2K Full ayarlarda çalıştırdım 73 74 derece gördü. Tam yük altında fan sesi duymuyorsunuz bile. Ayrıca görüntü olarak gayet güzel ve yanındaki küçük LED ekran daha havalı ve güzel yapıyor kartı. Alacak olanlara tavsiyemdir.

Bende MSI Ventus 3X 3070 sahibiyim oyun ici degerlerimiz aynı 2K Ultra'da genelde 65 derece sadece tom clncy dvision 2'de 68 derece furmak testlerinde 67 gecmedi bir de oyun ici FPS bilgilerinj oynadigınız oyunların paylasır mısınız onları da karsilastıralım.

Hocam bende de 3060 Ti olan modeli var CS:GO'da 46 dereceyi bir türlü geçemedim. 14 saat CS:GO oynuyorum bazen bir oturuşta 45 dereceyi geçmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı