RTX 3060 Ti ROG STRIX OC vs RTX 3070 Aorus Master 8 GB

Tjerk

Kilopat
Gigabyte GeForce RTX 3070 Aorus Master 8 GB GDDR6 256 Bit ekran kartı = 7500 TL.

ASUS GeForce ROG STRIX RTX 3060 Ti Gaming OC 8 GB GDDR6 256Bit RGB ekran kartı = 6950 TL.

Sizce hangisi?

Piyasada şu an stok sorunu var OC ibareli bir kart bulamadım. Bu arada Palit, INNO3D gibi kartları düşünmüyorum arkadaşlar. 7600 TL'yi de geçmeyi düşünmüyorum bütçe olarak.

Bunlar 3070 kartlar ile ilgili değerler. Videolu incelemeyi tekrar bulursam atacağım.
Bu arada seçimimi yaptım ve bugün inventusdan Gigabyte GeForce RTX 3070 Aorus Master ekran kartını satın aldım. Değerlendirmeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

Bunlar 3070 kartlar ile ilgili değerler. Videolu incelemeyi tekrar bulursam atacağım.
Bu arada seçimimi yaptım ve bugün inventusdan Gigabyte GeForce RTX 3070 Aorus Master ekran kartını satın aldım. Değerlendirmeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

Aldıysan sende bizi kart hakkında bilgilendir gorelim bizde tavsiyelerimiz arasına alalım kendi 3070 mizle kiyaslayalim inşallah problemsiz sekilde kullanırsın ve mutlu eder seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı