Apart internetinin sürekli kullanıcı adı şifre sorması

fatihgn7

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, benim şöyle bir sorunum var. Oturduğum apartmanın şifresi yok kullanıcı adı ve şifre girerek bağlanabiliyoruz. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Fakat internet 2-3(aşağı yukarı değişebiliyor) saatte bir tekrar oturum aç bildirimi geliyor. O bildirime tıklayınca düzeliyor. Fakat internet kesilince WhatsApp ve diğer uygulamaların bildirimleri gelmiyor. Yani 2 saatte bir o bildirime tıklamam gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı?

WhatsApp Image 2020-09-27 at 13.14.11.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle, benim şöyle bir sorunum var. Oturduğum apartmanın şifresi yok kullanıcı adı ve şifre girerek bağlanabiliyoruz. Buraya kadar bir sıkıntı yok. Fakat internet 2-3(aşağı yukarı değişebiliyor) saatte bir tekrar oturum aç bildirimi geliyor. O bildirime tıklayınca düzeliyor. Fakat internet kesilince WhatsApp ve diğer uygulamaların bildirimleri gelmiyor. Yani 2 saatte bir o bildirime tıklamam gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı?

Eki Görüntüle 682550
Modemde sorun olabilir büyük ihtimal .

Apart içinde bir çok dağıtıcı router var sanırsam 3-4 tane wifi ağı gözüküyor hepsinde aynı sorun var.
Router kaynaklı da bir sorun oluşuyor olabilir ancak, ben kesinlikle buradan kimsenin size yardımcı olabileceğini düşünmüyorum. Muhtemelen direkt fiziksel bir sorun bu çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı