Çözüldü Modem Arayüzü Kullanıcı Adı ve Şifre Yanlış

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DENlZ

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Şifremi değiştirmek istiyorum fakat IP adresimden girmeye çalışınca kullanıcı adı ve şifremin yanlış olduğunu söylüyor. Modemde de yazdığı gibi kullanıcı adına "admin" şifreye "ttnet" giriyorum ama yanlış diyor. Bunun çözümü nedir? Şifremi nasıl değiştirebilirim?

Şifremi değiştirmek istiyorum fakat IP adresimden girmeye çalışınca kullanıcı adı ve şifremin yanlış olduğunu söylüyor. Modemde de yazdığı gibi kullanıcı adına "admin" şifreye "ttnet" giriyorum ama yanlış diyor. Bunun çözümü nedir? Şifremi nasıl değiştirebilirim?
Resetleme sonucunda internetiniz de gidecektir. İSS'nin vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyi tekrar gireceksiniz. Unutmayınız.

Genelde sıfırlama işleminden sonra kullanıcı adınız, 'admin' olur. Şifreniz de hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsanız o olur. Örneğin; 'ttnet' , 'superonline' gibi.

Dostum büyük ihtimal ile şifreyi arayüz şifresi sandın ve değiştirdin kullanıcı adı değişmez ama şifre değişir sıfırdan kurulum yaparsan düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı