TürkNet modem kullanıcı adı ve şifre hatalı

lolipopluşeker

Centipat
Bir hafta önce aktivasyon sürecine girdik.
Bugün internetimizin bağlandığı ile ilgili yeni kullanıcı adı ve şifre yazan SMS ile bilgilendirildik.
Modeme reset atıp arayüzüne girdiğimde şifre yanlış çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda telefon açılmıyor, Online işlemlerden destek merkezine de girdiğimde canlı destek alamıyorum.
Modemim HG658 V2 üstünde Turkcell Superonline yazıyor. Turkcell'den almıştık 2 gün önce taahhüt bitti. TürkNet herhangi bir sorun olmaz demişlerdi ADSL'den VDSL'e geçeceğimiz söylenmişti şimdi internetsiz kaldım ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin.
Not: Arayüzden Superonline bağlanabiliyorum ancak internet yok ağ yetkilendirilmesi istiyor.

TürkNet Online işlem merkezine giriş yaparak teknik & destek sekmesi altında modem şifre bilgisindeki kullanıcı adı ve şifreyi deneyebilir misin? Çünkü bende abone olduğum zaman SMS ile yolladıkları kullanıcı adı ve şifre yanlıştı.

Screenshot_1.png

Modem arayüzüne girebiliyor musun?
Giriş sayfasına girebiliyorum kullanı adı ve şifre soran kısma
TürkNet Online işlem merkezine giriş yaparak teknik & destek sekmesi altında modem şifre bilgisindeki kullanıcı adı ve şifreyi deneyebilir misin? Çünkü bende abone olduğum zaman SMS ile yolladıkları kullanıcı adı ve şifre yanlıştı.

Eki Görüntüle 740567
Kontrol ettim aynılar

Modemi fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar deneyebilir misiniz?
Fabrika ayarları derken reseti kastediyorsanız tekrar yaptım olmadı
Kullanıcı adı ve şifreyi nereye yazıyorsun? SS atar mısın?
Bu durumda destek kaydı bırakmalısınız. En iyi yönlendirmeyi destek ekipleri yapar.
Destek kaydı oluşturdum 48 saat içerisinde cevap yazacaklarmış 2 haftadır İnternet yok 2 gün daha bekleyemiyeceğim

Dosya Ekleri

• IMG_20201117_150125.jpg
    IMG_20201117_150125.jpg
    171,3 KB · Görüntüleme: 266

Destek kaydı oluşturdum 48 saat içerisinde cevap yazacaklarmış 2 haftadır İnternet yok 2 gün daha bekleyemiyeceğim
Yanlış yere yazıyorsunuz. Orası modem arayüzüne giriş ekranı. O bilgiler modem arkasında yazar. Orayı geçtikten sonra internet kurulumuna smste gelen bilgileri yazmalısınız.

Modem arayüzüne yazıyorsunuz. Şifreyi bilmiyorsanız modemi fabrika ayarlarına getirin. admin/superonline veya admin/admin varsayılanı olacaktır. Girdikten sonra kolay kurulum bölmesinden TurkNet'in verdiği kullanıcı adı ve şifreyi girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı