Apartmana ağız ve diş sağlığından gelen biri

Coco Pops

Hectopat
Yer
Kase
Daha fazla  
Arkadaşlar, az önce zil çaldı. Diyafondan kim o diye sorduk ve bir adam ağız ve diş sağlığından geldiğini söyledi. Dediğine göre binadaki herkes için gelmiş. Nedir, neyin nesidir bu adam? Dolandırıcı mıdır? 😃

Bir kitap vb. verip para isterse ve gönlünüzden ne koparsa falan derse. 1 kuruş varsa evde verin kapıyı da yüzüne çarpın. Bu o... çocuklarına vermek istemiyorum desen de anlamazlar ve isterler. 10 dk boyunca istemiyorum de 10 dk boyunca gönlünden ne koparsa derler. Amerikadaki gibi bahçeme gireni vurmam serbest olsa falan hepsini vururum ülke temizlensin. Bu insanların kazandığı paralar bizim çalışarak kazandığımızın 5-10 katı oluyor. Gerçekten ihtiyacı olan adam kapı kapı gezmez gider 1000 TL'ye kaçak iş de olsa iş bulur çalışır.

Onun dışında bizim apartmana ağız ve diş sağlığından birisi gelmedi henüz. Ancak buna benzer şeyler söyleyerek apartmana girip keşif yapan gece yarısı da hırsızlık yapan insanlar mevcut. Bizim apartmana gelen bir adam buna benzer şeyler söylemiş ama kimse açmamış kapıyı. Yan apartmana gitmiş, diyafondan aynı şeyleri tekrarlamış ve bu sefer açmışlar. O günün gecesi yan apartmandan birkaç kişinin evi soyulmuş. Yan apartmandakiler bizim apartmandakilere sorunca bizde bir şey olmadığını söyledik. Bizim yöneticiden saatleri söyleyip kamera görüntülerine bakmak istediler. Bizim apartmanın girişindeki gizli kameraya adamın yüzü yakalanmış. Direkt polise görüntülerle bildirdik.

Bir kitap vb. verip para isterse ve gönlünüzden ne koparsa falan derse. 1 kuruş varsa evde verin kapıyı da yüzüne çarpın. Bu o... Çocuklarına vermek istemiyorum desen de anlamazlar ve isterler. 10 dk boyunca istemiyorum de 10 dk boyunca gönlünden ne koparsa derler. Amerika'daki gibi bahçeme gireni vurmam serbest olsa falan hepsini vururum ülke temizlensin. Bu insanların kazandığı paralar bizim çalışarak kazandığımızın 5-10 katı oluyor. Gerçekten ihtiyacı olan adam kapı kapı gezmez gider 1000 TL'ye kaçak iş de olsa iş bulur çalışır.

Onun dışında bizim apartmana ağız ve diş sağlığından birisi gelmedi henüz. Ancak buna benzer şeyler söyleyerek apartmana girip keşif yapan gece yarısı da hırsızlık yapan insanlar mevcut. Bizim apartmana gelen bir adam buna benzer şeyler söylemiş ama kimse açmamış kapıyı. Yan apartmana gitmiş, diyafondan aynı şeyleri tekrarlamış ve bu sefer açmışlar. O günün gecesi yan apartmandan birkaç kişinin evi soyulmuş. Yan apartmandakiler bizim apartmandakilere sorunca bizde bir şey olmadığını söyledik. Bizim yöneticiden saatleri söyleyip kamera görüntülerine bakmak istediler. Bizim apartmanın girişindeki gizli kameraya adamın yüzü yakalanmış. Direkt polise görüntülerle bildirdik.

Bizim binada kamera da yok. Umarım kimse en*yi gibi kapıyı açmamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı